Jak požádat o příspěvek?

Jak požádat o příspěvek?

Stručný návod jak požádat o finanční příspěvek pomocí programu Patron dětí? Rozklikněte si Online žádost o dar | Patron dětí (patrondeti.cz)

Je nutné sepsat vaši žádost o finanční příspěvek, kde musíte rozepsat proč žádáte o finanční podporu a také specifikovat výši prostředků, viz obrázek:

Také je nutné si přečíst základní informace o tom na co, pro koho budete žádat? – viz obrázek

Zde zatrhnete libovolnou kolonku, ale také můžete zažádat třeba na sportovní pomůcky nebo na pomoc rodině v nouzi. Nicméně pro finanční podporu některého našeho letního kempu se nejlépe hodí kolonka „volný čas“!

Až začnete žádost vyplňovat, objeví se vám v žádosti otázka: Kdo je vaším partonem? Odpověď naleznete níže, jen ji zkopírujte a dosaďte do žádosti.

Patron – Karel Ševčík – hlavní trenér a manažer programu Sport bez předsudků a Ragbyové akademie Yvese Perrota.

Karel Ševčík, se již přes 20. let zabývá problematikou zapojení dětí ze sociálně slabších či vyloučených skupin do pravidelného sportovního a společenského života. Je dlouholetým trenérem dětí a mládeže. Má za sebou úspěšnou hráčskou a také trenérskou kariéru.

V roce 1988 ve věku 19. let, po sportovním úrazu přišel o celkovou hybnost levé poloviny těla, byl tedy nucen zahájit léčbu v Vojenské nemocnici v Praze a následně strávil dalších 12 měsíců akutní neurologickou léčbou. Díky pozitivnímu myšlení se velmi rychle dostal zpět do životní a sportovní pohody. Snad i díky tomu přehodnotil svůj vztah ke všem životním situacím a zde vzniklo jeho životní motto: „Buď pozitivní a dělej všechno na 100%“.

Ačkoliv se mu úraz stal při ragby, nikdy na tento sport nezanevřel. Pořád věřil, že se opět vrátí na hřiště a ačkoliv to nebylo jednoduché, bojoval. Po roce se opět postavil na hřiště a v následujícím roce už byl nejenom oporou vyškovského týmu, ale i trenérem nejmladší kategorie dětí. V roce 1992 debutoval v reprezentačním utkání proti Španělsku (24 ku 24), které se hrálo ve Vyškově před spoustou diváků, kteří znali jeho příběh, který měl šťastný konec.

S každou nepřízní osudu musíte bojovat a když zrovna nemáte „růžové“ životní období, můžete pomáhat někomu kdo to potřebuje!

A právě podobné osudy stojí za vašimi dárci, kteří vám mohou přispět na sportování či pomůcky pro vašeho syna či dceru, takže opět si přečtěte příspěvek viz obrázek:

Takže se můžete pustit do vyplňování….

Alexander Krizovský