Podpora vícečlenných rodin a sourozenců

V současné době ještě nemáme schváleny finanční příspěvek od našich sponzorů, využijte tedy možnost si zažádat o příspěvek zde: Link na žádost PATRON DĚTÍ

Informace pro žadatele – žádosti pro rok 2024 zatím nepřijímáme!

Informace pro dárce a sponzory – příspěvky přijímáme kdykoliv!

 

Komu je program určen?

Sourozencům z vícečlenných rodin ze sociálně potřebného prostředí

Každým rokem podporujeme vícečlenné ragbyové rodiny ze sociálně potřebného prostředí. Náš Program je tvořen příspěvky jednotlivých dárců a sponzorů, kterým se tato naše činnost líbí a podporují ji tímto způsobem. Finanční možnosti jsou však omezené a v současné době ještě nemáme schválenou částku pro rok 2024. V případě, že vypíšeme, neváhejte a zašlete žádost o příspěvek co nejdříve!

Po přidělení podpory je nutné nejpozději do 14-ti dnů uhradit aspoň jednu zálohu za účastníka, případně se s námi domluvit na přesném termínu uhrazení pozdější zálohy.

V případě že vám bude udělena podpora, tak je pro prvního účastníka/ sourozence cena za kemp ve výši kempu. Cena pro dalšího ze sourozenců se následně ponižuje. O kolik se další částka sníží vám bude sděleno!

Podpoříme však pouze omezený počet zájemců, tedy sourozeneckých párů či trojic, nebo případně spojení hráč a rodič či trenér.

Chcete-li, využít naší nabídku, je nutné sepsat žádost a poslat ji! O přidělení příspěvku rozhoduje včasné podání, neboť každých 15 dní rozhodneme o přijatých žádostech za uplynulé období. Také je důležité jak a kým je žádost sepsaná, zdali ji psali samotní účastníci kempů tedy hráči či hráčky nebo jejich maminka. Raději vidíme, když ji sestavili žadatele sami, maminka jim může pomoct při sestavení krátkého sportovního CV, které by mělo obsahovat cíl kam až to chtějí žadatele v životě a ragby, dotáhnout!

V případě, že Fond otevřeme budou přijaté žádosti posléze každých 14 dní postoupeny naší komisi RAYP. Poslední termín vynesení rozhodnutí komise bude k 10. březnu 2024!

O schválení žádosti rozhoduje:

  • Včasná registrace
  • Kreativně napsaná žádost od samotných účastníků
  • Krátké sportovní CV – může sepsat maminka či klubový trenér
  • Záloha může být uhrazena až po schválení vaší žádosti 

Děkujeme za váš zájem

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com