Registrační číslo pro účastníky letního kempu

Zde registrační číslo vašeho syna či dcery. Aktualizace proběhla 12. června 2024

Registrační číslo slouží účastníkům jako Variabilní symbol při úhradě zálohy a doplatku, je třeba ho použít jako Variabilní symbol, při platbě faktury.

Registrační číslo – Jméno a příjmení – Klub    

001 03 24   Jan Bílek – Olymp  

002 03 24   Filip Hen – Olymp  

003 03 24   František Hrda – Vyškov  

004 03 24   Jakub Punčochář – Rumburk  

005 03 24   Jan Ksandr – Rumburk  

006 03 24   Mikuláš Kolín – Olymp  

007 03 24   Mathéo Helia – Plzeň  

008 03 24   Jan Pozděna – Olymp  

009 03 24   Kateřina Prunarová – Olymp 

010 03 24   Mikuláš Kratochvíl – ARC  

011 03 24   Josefína Kratochvílová – ARC

012 03 24   Václav Seman – Plzeň  

013 03 24   Daniel Töth Rumburk  

014 03 24   Matyáš Krivda Kralupy  

015 03 24   Tomáš Rendl – Plzeň  

016 03 24   Sebastian Fisher – Olymp  

017 03 24   Jáchym Kanta – Rakovník

018 03 24   Marek Pták – Plzeň

019 03 24   Libor Štípský – Vyškov  

020 03 24   Petr Štípský Vyškov  

021 03 24   Jakub Matouš Olymp  

022 03 24   Jan Formánek Plzeň  

023 03 24   Vojtěch Šmíd – ČB

024 03 24   Kryštof Šebeš – ČB

025 03 24   Laura Ševčíková – Ruzyně

026 03 24   Viktor Jakovec – Sparta  

027 03 24   Matěj Zbořil – Vyškov  

028 03 24   Klára Jakovcová – Olymp  

029 03 24   Tomáš Berec – ARC  

030 03 24   David Brodský – ARC  

031 03 24   Martin Brodský – ARC  

032 03 24   Matěj Križan – Plzeň  

033 03 24   Kornel Paučo – Kralupy  

034 03 24   Filip Němec – Kralupy  

035 03 24   Metoděj Duben – Slavia  

036 03 24   Robert Havlíček – RA Brno

037 03 24   Sebastian Wagner – Kralupy  

038 03 24   Filip Hájek – Kralupy

039 03 24   Jiří Fischer – Olymp

040 03 24   Ondřej Špindler – Olymp  

041 03 24   Matěj Konečný – ČB

042 03 24   Miroslav Cvekl – ARC

043 03 24   Vanessa Arnold – ARC

044 03 24   Jakub Kos – ČB

045 03 24   Matěj Hudák – Vyškov

046 03 24   Josef Václav Rada – Plzeň

047 03 24   Hugo Froněk – Praga

048 03 24   Ema Marie Novotná – Rakovník  

049 03 24   Matěj Světlík – Plzeň

050 03 24   Filip Krejčí – Zlín

051 03 24   Natálie Poláková – Rumburk

052 03 24   Leontina Kurzová – Sparta

053 03 24   Adam Bareš – RAB

054 03 24   Jan Obyt – Kralupy

055 03 24   Šimon Krátký – Plzeň

056 03 24   Tomáš Bařina – Zlín

057 03 24   Matěj Žiga – Zlín

058 03 24   David Švýcarský – Plzeň

059 03 24   Ondřej Vítek – ARC

060 03 24   Adam Vítek – ARC

061 03 24   Jiří Lukáš – RAB

062 03 24   František Hloucal – ARC

063 03 24   Matyáš Bareš – RAB

064 03 24   Matylda Klvaňová – RAB

065 03 24   Hubert Klvaň – RAB

066 03 24   Vanesa Walterová – Rumburk  

067 03 24   Hugo Klvaň – RAB

068 03 24   Matyáš Kraft – Plzeň

069 03 24   Filip Liška – Olymp

070 03 24   Matěj Netušil – Plzeň

071 03 24   Marek Duka – Olymp

072 03 24   Martin Anděl – Rumburk

073 03 24   Josef Šour – Kralupy

074 03 24   Maxim Wagner – Kralupy

075 03 24   Albert Wagner – Kralupy

076 03 24   Štěpán Ryba – Plzeň

077 03 24   Jaroslav Pohnán – Plzeň

078 03 24   Ota Vacek – Plzeň

079 03 24   Přemysl Motejzík – Plzeň

080 03 24   Václav Motejzík – Plzeň

081 03 24   Leon Damas – Plzeň

082 03 24   Noel Damas – Plzeň

083 03 24   Oliver Černý – Plzeň

084 03 24   Pavel Šmíd – Plzeň

085 03 24   Prokop Motejzík – Plzeň

086 03 24   Jan Pěnička – Vyškov

087 03 24   Matyáš Kabrhel – Sedlčany

088 03 24   Benjamin Kaše – Sedlčany

089 03 24   Jacob Kaše – Sedlčany

090 03 24   Martin Barták – Rumburk

091 03 24   Branislav Bartoš – Zlín

092 03 24   David Blažek – Zlín

093 03 24   Jakub Procházka – Vyškov

094 03 24   Richard Vítek – Zlín

095 03 24   Albert Kovařík – Plzeň

096 03 24   Jiří Klvaň – RAB

097 03 24   Jan Klvaň – RAB

098 03 24   Radim Holovský – ARC

099 03 24   Sebastian Novák – Plzeň

100 03 24   Adam Slezáček – Zlín

101 03 24   Jakub Kratochvíl – Rakovník

102 03 24   Matt Korba – Rumburk

103 03 24   Ondřej Gřešek – Praga

104 03 24   Nicolas Richter – Rumburk

105 03 24   Jan Marek Bečvář – Rakovník 

106 03 24   Nazar Vivcharenko – Olymp

107 03 24   Jakub Jirásek – Sedlčany

108 03 24   Tomáš Tomčík – Olymp

109 03 24   Jiří Jureček – Ostrava

110 03 24   Felix Pánek – Olymp

111 03 24   Erik Smola – ARC

112 03 24   David Rataj – Sedlčany

113 03 24   Tomáš Špetla – Olymp

114 03 24   Ludovít Šebeök – ARC

115 03 24   Pavel Šťastný – Praga

116 03 24   Antonín Šťastný – Praga

117 03 24   Petr Shernstev – ARC

118 03 24   Dennis Hejsek – Sedlčany

119 03 24   Adam Nasir – Olymp

120 03 24   Mikuláš Jacko – Votice

121 03 24   Otakar Klement – Vyškov

122 03 24   Robert Klement – Vyškov

123 03 24   Denis Kužel – Plzeň

124 03 24   Filip Kužel – Plzeň

125 03 24   Štěpánka Jarešová – Votice

126 03 24   Volné

127 03 24    Jan Marcián – Praga 

128 03 24    Mikuláš Hanák – ARC

129 03 24    Antonín Tinka – Kralupy

130 03 24    Volné

131 03 24 Alex Trčala – Zlín

132 03 24 Volné

133 03 24 Antonín Valtr – Plzeň

134 03 24 Sebastian Novák – Praga

135 03 24 Jáchym Bartoníček – Olymp