Fond podpory AMMOR+RAYP

Již od roku 2014 můžete vždy k 1. lednu zažádat o finanční příspěvek na některou z námi pořádaných akcí – kempů. Pravidelně podpoříme více jak 40 mladých hráčů, hráček, trenérů či trenérek!

Ragby a jeho komunita je báječná a ojedinělá a snad právě proto vás asi nepřekvapí, že mezi naše pravidelné partnery se kterými dlouhodobě spolupracujeme patří Asociace mladých a malých oddílů ragby (AMMOR) kde je spousta nadšených tatínků, maminek, trenérů, trenérek, přátel, kteří ač sami často nikdy aktivně nehráli, mají ragby za svůj sport číslo jedna a neváhají pomáhat kde je třeba a hlavně díky tomuto nadšení, je již několik let částka, kterou následně přesouváme na potřebné účastníky. Touto formou všem děkujeme!

Co je a k čemu slouží Fond podpory?

Fond podpory AMMOR+ Ragbyové akademie Yvese Perrota přímo finančně či materiálně pomáhá těm hráčům a hráčkám, kteří si to zaslouží nebo podporu potřebují. 

Pomozte i vy! Ale také nám můžete někoho doporučit, v případě že znáte někoho kdo by si naši podporu zasloužil. Vámi doporučené hráče rádi oslovíme a zařadíme do našeho programu. 

Nabízíme možnost podpory v těchto programech:

  1. Talent
  2. Sociálně potřebné prostředí
  3. Sourozenec či vícečlenná rodina                     

Nezapomínáme i na podporu trenérů a trenérek z mladých a malých klubů, kterým přispíváme na jejich pobyt v rámci letních kempů, kde se seznamují s novými podněty a nabírají zkušenosti.

Od roku 2014, jsme díky donátorům a sponzorům, přispěli na činnost více jak 200 mladým hráčům.

Karel Ševčík – Bambyk