Fond podpory RAYP-AMMOR

Od roku 2014 si mohou účastníci našich akcí žádat o finanční příspěvek. Každoročně podpoříme více jak 80 mladých hráček, hráčů, ale i trenérů

Děkujeme největšímu donátorovi společnosti SLE Želeč, která náš Fond podpory RAYP – AMMOR podporuje už roku 2015. I díky tomu můžeme přispívat mladým sportovcům při jejich nelehké cestě. Touto formou si dovolujeme vyslovit poděkování!

Co je Fond podpory?

Fond podpory RAYP – AMMOR (Ragbyová akademie Yvese Perrota, Asociace mladých a malých oddílů ragby) finančně a materiálně pomáhá rodinám těch hráček a hráčů, kteří si to zaslouží nebo podporu potřebují. 

Vy můžete pomáhat také! Případně nám můžete někoho doporučit, kdo by si naši podporu zasloužil Vy doporučíte, my oslovíme a případně zařadíme do našeho programu. 

Nabízíme možnost podpory v těchto programech:

  1. Talent
  2. Sociálně potřebné prostředí
  3. Sourozenec či vícečlenná rodina                    

Nezapomínáme i na podporu trenérů a trenérek z mladých a malých klubů, kterým přispíváme na jejich pobyt v rámci letních kempů, kde se seznamují s novými podněty a nabírají zkušenosti. Od roku 2014, jsme díky donátorům a sponzorům, přispěli na činnost více jak 400 mladým sportovcům.

 

Karel Ševčík – Bambyk