Program Talent

V současné době ještě nemáme schváleny finanční příspěvek od našich sponzorů, využijte tedy možnost si zažádat o příspěvek zde: Link na žádost PATRON DĚTÍ

 

Informace pro žadatele – žádosti pro rok 2024 zatím nepřijímáme! 

Informace pro dárce a sponzory – příspěvky přijímáme kdykoliv.

 

Co je program Talent?

Program je určen talentovaným hráčům od 13 do 18 let

Každým rokem podporuje Fond podpory několik talentovaných hráčů a zatím se nám nestalo, že bychom v našem výběru pochybili. Hráče, které jsme v předchozích obdobích podpořili, dnes máme možnost vidět buď v dresu národního týmu nebo a to nás těší ještě více, pracují ve svých oddílech s mládeží. Za tyto hráče s charakterem jsme opravdu velice rádi!

V momentě kdy program otevřeme je nutné poslat žádost včas! Snad i v roce 2024 podpoříme několik mladých talentů, výše našeho příspěvku se odvíjí od toho kolik se nám sejde prostředků od našich štědrých dárců a sponzorů. O přidělení příspěvku rozhoduje jak je žádost sepsaná a zda ji psal samotný účastník nebo jeho maminka, raději vidíme když ji sestavuje žadatel sám, maminka může pomoct při sestavení krátkého sportovního CV, které by mělo obsahovat cíl kam až to chce žadatel v ragby a životě dotáhnout!

Žádost bude každých 14 dní postoupena naší komisi RAYP. Posledním termínem vynesení rozhodnutí komise je 10. březen 2024!

O schválení vaší žádosti rozhoduje:

  • Včasná registrace
  • Kreativně napsaná žádost od samotného účastníka
  • Krátké sportovní CV – může sepsat maminka či klubový trenér
  • Záloha může být uhrazena až po zaslání žádosti o příspěvek z Fondu podpory

Děkujeme

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com