Program pro hráče ze sociálně potřebného prostředí

V současné době ještě nemáme schváleny finanční příspěvek od našich sponzorů, využijte tedy možnost si zažádat o příspěvek zde: Link na žádost PATRON DĚTÍ

 

Informace pro žadatele – žádosti pro rok 2024 zatím nepřijímáme!

Informace pro dárce a sponzory – příspěvky přijímáme po celý rok 2024!

Komu je program určen?

Hráčům/ hráčkám ve věku od 9-ti do 18-ti let ze sociálně potřebného prostředí 

Váš syn či dcera miluje ragby, ale vaše rodinná situace není právě růžová? Zkuste tedy zažádat o sociální příspěvek, který jde z našeho Fondu a o který se starají především konkrétní dobrovolní dárci.

Chcete-li, využít naší nabídku, je nutné sepsat žádost a poslat nám ji včas! I v roce 2024 podpoříme několik potřebných účastníků, zatím však nemáme potvrzenu částku od našich sponzorů! Případná výše našeho příspěvku se odvíjí od toho kolik máme k dispozici prostředků od našich štědrých dárců a sponzorů (standardně to bývá 30%, ale i někdy 100% ze základní ceny). O přidělení příspěvku rozhoduje  včasné podání, neboť každých 15 dní rozhodneme o přijatých žádostech za uplynulé období, také je důležité jak je žádost sepsaná a zda ji psal samotný účastník nebo jeho maminka či tatínek.

Raději vidíme, když ji sestavuje žadatel sám, maminka či tatínek může pomoct při sestavení krátkého sportovního CV, které by mělo obsahovat cíl kam až to chce žadatel v ragby a životě dotáhnout! Vaše žádost tedy bývá vždy každých 14 dní postoupena naší komisi RAYP, poslední termín vynesení rozhodnutí komise je k 10. březnu 2024!

O schválení vaší žádosti rozhoduje:

  • Včasná registrace
  • Kreativně napsaná žádost od samotného účastníka
  • Krátké sportovní CV – může sepsat maminka či klubový trenér
  • Záloha může být uhrazena až po zaslání žádosti a přidělení příspěvku z Fondu podpory

Děkujeme

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com