MINI RUGBY CAMP 2023

Určeno pro děti ve věku od 7 do 10 let

Olomouc – 8 – 15. červenec 2023

Cena za akci je 8.500,- Kč

V ceně je zahrnutoUbytování – Hotel Flora Olomouc (Hotel nabízí stejný standard jako loňský Hotel Comfort Clarion u hlavního nádraží)

Sportovní set – ragbyový dres, trenýrky a štulpny – Partner LOCK LOCK

Stravování a pitný režim – V režimu švédských stolů – bufetová snídaně, oběd, večeře na hotelu – Partner Písecké uzeniny – MÚÚÚ

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem Českých drah + týdenní volná jízdenka MHD – Partner České dráhy a Dopravní podnik města Olomouce

Sportovní náplň – Odborné i zábavné sportovní tréninky, které obsahují pohybové aktivity a ragby pro začátečníky –

Veselý programPísně a hry III. Ragbyového poločasu + Poznávání Olomouce a výlety do okolí (Šternberk, Litovel) + Hlavní náplní je zábava a sportovní náplň zaměřená na věkovou hranici účastníků.

Informace k úhradě – Konečná cena je 8.500,- Kč

Záloha 4. 000,- Kč je splatná ihned po potvrzení registrace/ Doplatek je splatný k 1. 6. 2023

Záloha a doplatek – Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300 Uveďte prosím – Variabilní symbol – 012023 – Poznámky – MINI mezera Příjmení a jméno účastníka akce – NUTNÉ

V případě, že budete chtít vystavit fakturu, kontaktujte nás!

Důležité informace:

Kdy vlastně začínáme? – Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 11:00 hodin. Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je registrace v místě ubytování v sobotu od 15:00 hodin. Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se? – V rámci kempu nejčastěji pracujeme na travnatém ragbyovém hřišti RC Olomouc, který nabízí i tartanový ovál, ale zejména krytou halu, posilovnu a atletický tunel včetně zázemí. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití koupaliště v Olomouci, ale také cyklovýlet po královském městě či do nedalekých přírodních parků, popřípadě ZOO. Ve volných dnech, plánujeme výlet do Šternberku, na hrad Bouzov (bude upřesněno).

O co se snažíme! – Všichni naši lektoři, trenéři, animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet hráčům i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při tréninku klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických herních situacích. Naším cílem není hráče drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a posléze dané prvky používat v samotném utkání. Také jsme rádi, když s námi hráči komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Hlavní organizátor Karel Ševčík