Fond podpory Ragbyové akademie Yvese Perrota

Děkujeme, že uvažujete o finančním příspěvku pro některého mladého hráče nebo mladou hráčku, z některého z našich programů podpory.      

Co je a k čemu slouží Fond podpory?

Fond podpory Ragbyové akademie Yvese Perrota se snaží přímo pomáhat těm hráčům a hráčkám, kteří si to zaslouží nebo naši finanční či materiální podporu potřebují. https://www.akademieragby.cz/fond-podpory-ragbyove-akademie-yvese-perrota/

Můžete podpořit buď konkrétního hráče ze seznamu, který vám rádi zašleme nebo to necháte za nás a my vás budeme později informovat o tom kam váš příspěvek směřoval. Můžete také vámi zvolenou částku věnovat konkrétnímu hráči z vašeho okolí o němž víte, že si ji zaslouží.

Nyní vyberte program, který chcete podpořit!

Platební údaje pro váš příspěvek:

Číslo účtu: 218105120/0300
Uveďte variabilní symbol: 1112022
Uveďte specifický symbol: FPSP

Jelikož jste ukázali opravdové ragbyové srdce plné pochopení, chtěli bychom vám poděkovat alespoň tím, že zveřejníme vaše jméno či iniciály vaší společnosti mezi našimi partnery Ragbyové akademie Yvese Perrota.

V rámci našich akcí se totiž snažíme, aby z hráčů či hráček nerostli jenom dobří sportovci, ale především kvalitní osobnosti se kterými je posléze radost pracovat.

Mnohokrát vám děkujeme Karel Ševčík a Yves Perrot