MINI RUGBY CAMP 2022

Určeno pro děti ve věku od 7 do 10 let

Olomouc – 9 – 16. červenec 2021

Předpokládaná cena je 6.500,- Kč

V ceně je zahrnuto:

Ubytování – Hotel Congress Clarion.

Stravování a pitný režim – Je v režimu bufetová snídaně, svačina, oběd, večeře, druhá večeře přímo na hotelu

O pitný režim se postará náš partner Nutrend

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem Českých drah + Volná týdenní jízdenka MHD po Olomouci

Sportovní náplň – Odborné i zábavné sportovní tréninky, které obsahují pohybové aktivity a ragby pro začátečníky

Veselý programPísně a hry III. Ragbyového poločasu + Poznávání Olomouce a výlety do okolí (Bouzov, Dolní Morava) + Hlavní náplní je zábava a sportovní náplň zaměřená na věkovou hranici účastníků.

Účastníci obdrží i speciální design sportovního vybaveníkolekce obsahuje, ragbyový dres, ragbyové trenýrky, štulpny s ponožkou.

Informace k úhradě – Předpokládaná cena je 6.500,- Kč

Záloha 3. 000,- Kč je splatná k 1. 4. 2022/ Po tomto datu uhraďte zálohu ihned po potvrzení registrace/ Doplatek je splatný k 1. 6. 2022

Zálohu i doplatek uhraďte – Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300

Uveďte prosím – Variabilní symbol – 012022 – Poznámky – MINI mezera Příjmení a jméno účastníka akce

Můžeme vám i vystavit fakturu, kontaktujte nás!

Další důležité informace

Kdy vlastně začínáme?

Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 11:00 hodin

Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je registrace v místě ubytování v sobotu od 15:00 hodin.

Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se….

V rámci kempu nejčastěji pracujeme na travnatém ragbyovém hřišti RC Olomouc, ale také v prostorách sportovního areálu, který nabízí tartanový ovál, ale zejména krytou halu, posilovnu a atletický tunel včetně zázemí. V případě nepříznivého počasí můžeme využívat sportovní areál ZŠ Heyrovského, který poskytuje travnaté hřiště 50 x 30 m, ale i hřiště s plastickým povrchem, součástí areálu je i hřiště pro házenou a basketbal s tartanovým povrchem, krytá tělocvična a lezecká stěna. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití koupaliště v Olomouci, ale také cyklovýlet po královském městě či do nedalekých přírodních parků, popřípadě ZOO. Ve volných dnech, plánujeme výlet na hrad Bouzov, a možná i na Dolní Moravu (bude upřesněno).

O co se snažíme!

Všichni naši lektoři, trenéři, animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet hráčům i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při tréninku klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických herních situacích. Naším cílem není hráče drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a posléze dané prvky používat v samotném utkání. Také jsme rádi, když s námi hráči komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Hlavní organizátor Karel Ševčík a Yves Perrot