MINI Letní kemp 2021

Určeno i pro neragbyové děti ve věku od 7 do 11 let

Olomouc – 3 – 10. červenec 2021

Předpokládaná cena je 6.500,- Kč

V ceně je zahrnuto:

Ubytování – Hotel Congress Clarion.

Stravování a pitný režim – Je v režimu bufetová snídaně, svačina, oběd, večeře, druhá večeře přímo na hotelu

O pitný režim se postará náš partner Nutrend

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem Českých drah + Volná týdenní jízdenka MHD po Olomouci

Sportovní náplň – Odborné i zábavné sportovní tréninky, které obsahují pohybové aktivity a ragby pro začátečníky

Veselý programPísně a hry III. Ragbyového poločasu + Poznávání Olomouce a výlety do okolí (Bouzov, Dolní Morava) + Hlavní náplní je zábava a sportovní náplň zaměřená na věkovou hranici účastníků.

Účastníci obdrží i speciální design sportovního vybaveníkolekce je letos zaměřena na veselou POP ART kombinaci pruhů a proužků! Obsahuje, ragbyový dres, ragbyové trenýrky, štulpny s ponožkou, batůžek na záda.

Informace k úhradě – Předpokládaná cena je 6.500,- Kč – Po 1. 5. 2021 je nutné uhradit již celou částku k termínu zahájení akce k 1. 7. 2021

Částku uhraďte na – Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300

Uveďte prosím – Variabilní symbol – 012021 – Poznámky – MINI mezera Příjmení a jméno účastníka akce

Na základě vaší objednávky, můžeme vystavit fakturu

Sport bez předsudků, z. s

Pod Homolkou 172/38 – 155 00 Praha 5 – IČ: 270 60 225

Další důležité informace

Kdy vlastně začínáme?

Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 11:00 hodin

Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je registrace v místě ubytování v sobotu od 15:00 hodin.

Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se….

V rámci kempu nejčastěji pracujeme na travnatém ragbyovém hřišti RC Olomouc, ale také v prostorách sportovního areálu, který nabízí tartanový ovál, ale zejména krytou halu, posilovnu a atletický tunel včetně zázemí. V případě nepříznivého počasí můžeme využívat sportovní areál ZŠ Heyrovského, který poskytuje travnaté hřiště 50 x 30 m, ale i hřiště s plastickým povrchem, součástí areálu je i hřiště pro házenou a basketbal s tartanovým povrchem, krytá tělocvična a lezecká stěna. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití koupaliště v Olomouci, ale také cyklovýlet po královském městě či do nedalekých přírodních parků, popřípadě ZOO. Ve volných dnech, plánujeme výlet na hrad Bouzov, a možná i na Dolní Moravu (bude upřesněno).

O co se snažíme!

Všichni naši lektoři, trenéři, animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet hráčům i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při tréninku klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických herních situacích. Naším cílem není hráče drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a posléze dané prvky používat v samotném utkání. Také jsme rádi, když s námi hráči komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Hlavní organizátor Karel Ševčík a Yves Perrot