Program pro sourozence a vícečlenné rodiny

V současné době již není možné žádat o finanční příspěvek. Termín podání žádostí byl ukončen k 30. 4. 2021

Fond je určen pro sourozence a vícečlenné rodiny ze sociálně potřebného prostředí angažující se v ragby

http://www.akademieragby.cz/dotaznik/

Každým rokem podporujeme vícečlenné ragbyové rodiny ze sociálně potřebného prostředí. Náš Program Sourozenec je tvořen příspěvky jednotlivých dárců a mecenášů, kterým se naše činnost líbí a podporují ji tímto způsobem.

Naše možnosti jsou však omezené, takže neváhejte a Chcete-li, využít naší nabídku, je nutné sepsat žádost a poslat včas!  Také musíte mít uhrazenu aspoň jednu zálohu na akci nebo mít individuální dohodu.

Jestliže vám bude udělena podpora, tak je základní cena pro staršího nebo prvního sourozence stejná. Cena pro dalšího sourozence je v případě udělené podpory nižší o 30 nebo dokonce až 70 % z ceny akce.

Podporujeme pouze omezený počet sourozeneckých párů či trojic, případně hráče a rodiče jako trenéra v rámci dané akce či kempu. Způsob a výše podpory je přiznána individuálně, nejpozději však 30 dní před akcí.

PříkladKluci mají rády ragby a my se je snažíme vždy podporovat, ale náklady na všechny naše děti jsou vysoké. Doplňte také krátké sportovní CV vašich dětí a nezapomeňte připsat jak dlouho už vaše děti ragby hrají a v kterém oddíle. V případě, že s námi již některé ročníky absolvovali, nechte je napsat či nakreslit jak se jim u nás líbilo.

Vaše písemná žádost bude vždy podstoupena komisi RAYP!

O schválení vaší žádosti rozhoduje:

  • Včasná registrace
  • Kreativní žádost samotných účastníků proč právě je máme podpořit
  • Krátké sportovní CV
  • Včasná úhrada zálohy za prvního účastníka akce
  • Písemná podpora a doporučení klubového trenéra

Děkujeme za váš zájem

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com