ELITE Letní kemp 2021

Určeno pro pokročilé hráče od 10 do 20 let

Olomouc – 10 – 17. červenec 2021

Předpokládaná cena je 8.000,- Kč

V ceně je zahrnuto:

Speciální design sportovního vybavení

Ragbyová kolekce je letos v duchu POP ARTU, hlavním autorem je český grafik a umělec Karel Štědrý.

Kolekce obsahujeRagbyový dres, ragbyové trenýrky, štulpny s ponožkou, batůžek na záda

Ubytování – Hotel Congress Comfort Olomouc

Stravování a pitný režim – Je v režimu bufetová snídaně, svačina, oběd, večeře, druhá večeře přímo na hotelu. O pitný režim se postará náš partner Nutrend

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem Českých drah + Volná týdenní jízdenka MHD po Olomouci

Sportovní náplň – Trenéři – Francie, Gruzie, Česko

Celkem 16 odborných tréninkových jednotek a odpoledních tematicky zaměřených „Ateliérů“, které jsou určené jednotlivým postům či možnostem řešení nejdůležitějších herních situací

Veselý program Společenská náplň + Jak se stát skvělým ragbyovým hráčem + Písně a hry III. Ragbyového poločasu + Poznávání Olomouce a výlety do okolí + Hlavní náplní je plnohodnotná ragbyová sportovní náplň zaměřená na individualitu hráčů.

Informace k úhradě – Předpokládaná cena je 8.000,- Kč – Po 1. 5. 2021 je nutno uhradit již celou částku a to nejpozději k datu 1. 7. 2021!

Částky uhraďte na – Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300

Uveďte prosím – Variabilní symbol – 022021 + Poznámky – ELITE mezera Příjmení a jméno účastníka akce

Na základě vaší objednávky, můžeme vystavit fakturu!

Další důležité informace

Kdy vlastně začínáme? – Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 11:00 hodin. Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je povinná registrace v místě ubytování od 14:30 do 16:00 hodin.

Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se….

V rámci kempu nejčastěji pracujeme ve sportovním areálu Města Olomouc, kde mají své zázemí atleti a ragbisté. Zde se nejvíce těšíme na prostory sportovního areálu, který nabízí tartanový ovál, ale také krytou posilovnu a atletický tunel a další zázemí. Také budeme využívat sportovní areál Střední polytechnické školy na ulici Rooseveltova 472/79, který poskytuje standardní travnaté hřiště. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití koupaliště v Olomouci, ale také možnost výletu po královském městě případně do nedalekých přírodních parků, popřípadě ZOO.

O co se snažíme!

Všichni naši lektoři, trenéři, animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet hráčům i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při tréninku klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických herních situacích. Naším cílem není hráče drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a posléze dané prvky používat v samotném utkání.

Také jsme rádi, když s námi hráči komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Karel Ševčík a Yves Perrot