COACH CAMP 2022

Odborný školitel – Yves Perrot (Francie)

Určeno pro trenéry, rodiče a všechny kteří mají zájem!

COACH 4 dny – 16 – 19. 07. 2022 – Cena za 3.500,- Kč (sobota až úterý)

COACH 8 dní – 16 – 23. 07. 2022 – Cena 6.500,- Kč (sobota až sobota)

Pokyny k úhradě – Částky dle vybraných turnusů uhraďte na – Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300.

Při výběru 4 dní, uveďte prosím – Variabilní symbol – 042022 – Poznámky – COACH 4 mezera Příjmení a jméno účastníka akce

Při výběru 8 dní, uveďte prosím – Variabilní symbol – 072022 – Poznámky – COACH 8 Příjmení a jméno účastníka akce

Témata přednášek a ateliérů – Ragbyové dovednosti/ hry + Individuální technika + Mini akce + generické šablony + Všeobecný pohyb/ volný prostor.

Hlavní trenér Yves Perrot

Tzv. „Škola trenérů ragby“, bude probíhat formou aktivní propojení teorie a praxe. Dopolední blok začíná společným „Brífingem“ v 8:30. Čas od 9:00 do 12:00 je věnován prezentaci Yvese, buď v učebně nebo přímo na hřišti se skupinou dětí od 10 do 14 let. Následuje společný „debrífing“. Odpolední blok je věnován možnosti spolupracovat v tématicky zaměřených „Ateliérech“ samotného ELITE kempu a je opět zakončen společným „debrífingem“. Celkem jde o skladbu 15 aktivních hodin od soboty do úterního večera.

Pro ty trenéry, kteří na kempu zůstávají po celou dobu budou zbylé dva dny zaměřeny na prezentaci důležitých témat (Volný prostor a proč ho musíme učit hráče hledat a využívat – Karel Ševčík/ Aktivní zastavení soupeře a individuální průnik obranou – Karel Berounský – Generické šablony a následné řešení situace po skládce (rucku) – Jan Macháček.

V ceně akce je zahrnutoSpeciální design ragbyového dresu + UbytováníHotel Congress Comfort – 4 hvězdičky + Stravování a pitný režim – v režimu bufetová snídaně, svačina, oběd, večeře přímo na hotelu. Jelikož je generálním partnerem akce společnost MÚÚÚ Písecké uzeniny, mohou se účastníci opět těšit na netradiční příděly kvalitních dobrot z opravdového masa + Doprava – Nabízíme možnost společného příjezdu na akci z Prahy do Olomouce místenkovým vlakem Českých drah. Zpět si cestu zajistí každý sám. V případě, že zůstanete na akci celou dobu, můžete odjet opět společně s celou výpravou do Prahy. Pro přepravu po Olomouci vám bude k dispozici volná režijní týdenní jízdenka MHD + Odborná náplň – Aktivní teoretické a praktické přednášky na základní odborná témata, která musí každý trenér zvládat při práci se svou kategorií. V rámci semináře budeme pracovat se skupinou dětí ve věku od 10 do 14 let. Kdo víc může být autentický než „opravdový doyen“ českého ragby, francouzský Čech, pan Yves Perrot + Další program – Součástí kempu je samotná možnost být přítomen ve velké ragbyové „kuchyni“ kde se připravují ty nejrozmanitější postupy. Všichni trenéři jsou na kempu součástí naší akademické rodiny, která se každým rokem rozrůstá o další adepty a podporovatele.

Samotní aktéři kempů jsou součástí i dopolední odborné tréninkové jednotky, ale také odpoledních tematicky zaměřených tréninkových „Ateliérů“, které jsou určené postům či řešení herních situací. Hlavní náplní je plnohodnotná náplň zaměřená na rozvoj trenérské praxe a získávání poznatků o vedení mladých hráčů ragby.

Karel Ševčík a Yves Perrot