ELITE RUGBY CAMP 2024

Aktuální informace – 3 volné místa k dnešnímu dni (10. 6. 2024)!

Určeno pro hráče od 13-ti do 19-ti let

Olomouc – sobota 13 – sobota 20. červenec 2024

Cena za akci je 9.500,- Kč

V ceně je zahrnutoSpeciální design sportovního vybavení, která obsahuje – Ragbyový dres, ragbyové trenýrky, štulpny s ponožkouLOCK LOCK

UbytováníHotel Flora Olomouc

Stravování a pitný režim – V režimu švédských stolů – bufetová snídaně, oběd, večeře – Maso uzeniny Polička

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem + volná týdenní jízdenka MHD po Olomouci – České dráhy a Dopravní podnik města Olomouce

Sportovní náplň – Trenéři – Nový Zéland, Francie, Česko – Celkem 16 odborných tréninkových jednotek a odpoledních tematicky zaměřených „Ateliérů“, které jsou určené jednotlivým postům či možnostem řešení nejdůležitějších herních situací

Veselý program Společenská náplň + Jak se stát skvělým ragbyovým hráčem + Písně a hry III. Ragbyového poločasu + Poznávání Olomouce a výlety do okolí + Hlavní náplní je plnohodnotná ragbyová sportovní náplň zaměřená na individualitu hráčů.

Celková cena je 9.500,- Kč

Po 1. květnu 2023 uhraďte ihned na účet, případně si zažádejte o vystavení faktury. Platba je po tomto datu nevratná, v ojedinělých případech může být částečně vrácena, ale je ponížena o částky, které se již nedají nahradit (sportovní vybavení, jízdné, stravování, místo v hotelu)

Bankovní převod na účet – ČSOB – 218105120/ 0300

Nezapomeňte uvést – Variabilní symbol, který se skládá z Registrační čísla, které jste obdrželi po zaslání vaší přihlášky. Do poznámek uveďte: ELITE mezera Příjmení a jméno účastníka akce (Příklad Ovečka Petr).

V případě, že budete chtít vystavit fakturu, nebo za vás bude hradit jiný subjekt ihned nás kontaktujte! Důležitá informace: Záloha je po 1. dubnu nevratná, neboť k tomuto datu je již uhrazena nevratná záloha za pobyt v Hotelu ve výši 90%.

Důležité informace:

Kdy vlastně začínáme? – Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 11:00 hodin. Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je povinná registrace v místě ubytování od 14:30 do 15:30 hodin.

Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se? – V rámci kempu nejčastěji pracujeme ve sportovním areálu Města Olomouc, kde mají své zázemí atleti a ragbisté. Zde se nejvíce těšíme na prostory sportovního areálu, který nabízí tartanový ovál, ale také krytou posilovnu a atletický tunel a další zázemí. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití koupaliště v Olomouci, ale také možnost výletu po královském městě případně do nedalekých přírodních parků, popřípadě ZOO, Šternberku, Litovle.

O co se snažíme! – Všichni naši lektoři, trenéři, animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet hráčům i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při tréninku klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických herních situacích. Naším cílem není hráče drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a případně vše používat v samotném utkání.

Také jsme rádi, když s námi hráči komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Záloha je 4. 000,- Kč (po 1. březnu 2024) je splatná do 15 dní od potvrzené registrace. V opačném případě může být vaše místo podstoupeno dalšímu zájemci! Doplatek ve výši 5.500,- Kč je splatný k 1. červnu 2024 . Po 1. květnu 2023 již uhraďte platbu v celkové výši, 9.500,- Kč. Platba je již nevratná, v ojedinělých případech může být částečně vrácena, ale je ponížena o částky, které se ještě daly nahradit (stravování, místo v hotelu)

Karel Ševčík a Yves Perrot