MINI RUGBY CAMP 2024

Určeno pro děti ve věku od 9-ti do 12-ti let – 2 volná místa k 10. 6. 2024

Olomouc – sobota 13 – sobota 20. červenec 2023

Cena za akci je 9.500,- Kč

V ceně je zahrnuto – Ubytování – Hotel Flora Olomouc

Sportovní set – ragbyový dres, trenýrky a štulpny – LOCK LOCK

Stravování a pitný režim – V režimu švédských stolů – bufetová snídaně, oběd, večeře na hotelu – Maso uzeniny Polička

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem Českých drah + týdenní volná jízdenka MHD – České dráhy a Dopravní podnik města Olomouce

Sportovní náplň – Odborné i zábavné sportovní tréninky, které obsahují pohybové aktivity a ragby pro začátečníky –

Veselý programPísně a hry III. Ragbyového poločasu + Poznávání Olomouce a okolí + Hlavní náplní je zábava a sportovní náplň zaměřená na věkovou hranici účastníků.

Informace k úhradě – Konečná cena je 9.500,- Kč

Po 1. květnu 2023 již uhraďte platbu v celkové výši, 9.500,- Kč – Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300

Nezapomeňte uvést – Variabilní symbol, který se skládá z Registrační čísla, které jste obdrželi, do poznámek uveďte: ELITE mezera Příjmení a jméno účastníka akce (Příklad Koníček Jiří). Platba, je již nevratná, v ojedinělých případech může být částečně vrácena, ale je ponížena o částky, které se ještě daly nahradit (stravování, místo v hotelu)

V případě, že budete chtít vystavit fakturu, nebo za vás bude hradit jiný subjekt ihned nás kontaktujte! Důležitá informace: Záloha je po 1. dubnu nevratná, neboť k tomuto datu je již objednán sportovní set a uhrazena 90% nevratná záloha za pobyt v Hotelu.

Důležité informace:

Kdy vlastně začínáme? – Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 11:00 hodin. Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je registrace v místě ubytování v sobotu od 15:00 hodin. Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se? – V rámci kempu nejčastěji pracujeme na travnatém ragbyovém hřišti RC Olomouc, který nabízí i tartanový ovál, ale zejména krytou halu, posilovnu a atletický tunel včetně zázemí. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití přírodního koupaliště v Olomouci, ale také případný cyklovýlet po královském městě či do některého z přírodních parků, popřípadě ZOO.

O co se snažíme! – Všichni naši lektoři, trenéři, animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet hráčům i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při tréninku klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických herních situacích. Naším cílem není hráče drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a posléze dané prvky používat v samotném utkání. Také jsme rádi, když s námi hráči komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Karel Ševčík

(Záloha je 4. 000,- Kč je splatná do 30 dní od potvrzené registrace, po 1. březnu ji uhraďte do 15 dní od potvrzení registrace. V opačném případě může být vaše místo podstoupeno dalšímu zájemci).