Proběhl první „pocovidový“ AMMOR kemp pod naší patronací

Proběhl první „pocovidový“ AMMOR kemp pod naší patronací

V sobotu 15. května jsme se mohli po velmi dlouhé době opět naplno usmát a sportovat. Po krátké organizační části jsme do Kralup nad Vltavou povolali hráče, hráčky, trenéry a rodiče čtyř věkových kategorií z klubů, o které se náš program stará. Bylo skvělé vidět jak se do samotného místa kempu sešli a sjeli zástupci z domácích Kralup, Plzně, Rakovníka, Rumburku, Sedlčan, Iuridiky Chrášťany a z Prahy.

Dopolední blok by l věnován kategoriím od 9-ti do 12-ti let a odpolední blok byl určen zástupcům kategorie od 13-ti do 18-ti let. O hlavní témata zaměřená na hru v kontaktu, po kontaktu s následným přenesením do volného prostoru se postarali trenéři Karel Berounský a Adam Elis, kteří pracovali pod taktovkou sportovního „židitele“ Karla Ševčíka.

Akce se zúčastnilo také 27 trenérů z výše uvedených klubů, kterým byla představena základní metodika pro letošní období, jež je podmíněna hlavnímu cíli, kterým je sestavení vlastních klubových dospělých družstev a jejich zapojení do soutěží ČSRU v nejbližším možném období.

No, byl to vážně skvělý den a už se moc těšíme na víkend 29 a 30. května, kdy se sejdeme znova a opět v Kralupech!

Karel Bambyk