Představujeme generálního partnera – MÚÚÚ

Představujeme generálního partnera – MÚÚÚ

MÚÚÚ maso – uzeniny Písek, je naším hlavním podporovatelem, již několik let. Díky naší spolupráci, můžeme každým rokem finančně podpořit děti ze sociálně slabších rodin a talentované mladé hráče. Ovšem na produktech MÚÚÚ si hlavně pochutnáváme v rámci našich letních akcí neboť náš jídelníček je postaven především produktech této společnosti. I my v Ragbyové akademii, plně chápeme filozofii společnosti, která je postavena na poklidném užívání si života a stejně jako MÚÚÚ i my věříme, že to, jak připravujeme jídlo a jak jíme, je základem toho jak žijeme. Ať už jde o večeři či rodinný nedělní oběd, zabijačku nebo posvícení. Pochutnat si na dobrém jídle, pobavit se a užívat si těchto drobných radostí, které přináší život, je základem toho, jak se žije v jižních Čechách odkud společnost pochází.

S každým kouskem masa a masným výrobkem MÚÚÚ, dostávají zákazníci na talíř kousek jižních Čech. Řízek, vepřová, špekáček nebo klobása, to jsou oblíbená jídla z našeho jihočeského jídelníčku. Ať si je dáte kdekoli, s výrobky se značkou MÚÚÚ k vám domů přichází také klid a pohoda rodinného životního stylu.

Jsme také rádi, že vám můžeme představit i usměvavého oblastního vedoucího maloobchodu pro oblast Praha, kterým je pan Pavel Rosák, jež nám představil základní filozofii společnosti a mohli jsme podebatovat o zpracování a kvalitě vlastních produktů. My nejvíce oceňujeme, že neváhal na chvíli obléci náš ragbyový dres místo řeznické zástěry a společně s usměvavými a milými děvčaty nám zapózoval pro fotoaparát. Pro ty z vás, kteří jste z hlavního města, tak máme dobrou zprávu neboť zde společnost disponuje více prodejnami, jež jsou vhodně a vkusně doplněny místním lokálním pekařstvím, což k sobě sedí jak, no víte co?

Další provozovny naleznete především v Jižních Čechách, ale také v Plzni a Hradci Králové https://www.muuupisek.cz/prodejny/. No a Morava, nebojte i na tu se dostane, třeba po letošním ragbyovém kempu, kdy Clarion Congress Hotel Olomouc a ZŠ Heyrovského, budou připravovat naše obědy a večeře právě z masových produktů Múúúčka!

BAMBYK