Yves Perrot představuje ragbyovou akademii

13.1.2015

Společenský večer a Zimní kemp Ragbyové akademie Yvese Perrota se vrací do Metropole.

Ve čtvrtek 29. ledna od 18:00 hodin v prostorách Hotelu IBIS na Praze 5 - Andělu, proběhne uvolněný podvečer, při kterém se budou moci zákonní zástupci, ale i hosté a přátelé naší ragbyové akademie dozvědět informace o akcích minulého roku, ale zejména se dozví o našich nově připravovaných programech.

Hlavním hostem večera je samozřejmě ,,Malý kníratý Francouz“ Yves Perrot, jež v krátkosti představí široké veřejnosti hlavní důvod vzniku akademie a také proč již více jak 20 let pomáhá našemu českému ragby.

V rámci uvolněné diskuze jsou všichni hlavní zakladatelé - Yves Perrot, Karel Ševčík, Robert Šimák a Karel Berounský k dispozici odpovědět všechny vaše otázky či připomínky.

Společenský program je samozřejmě otevřen i pro naše hlavní účastníky, mladé hráče a hráčky, na které se samozřejmě těšíme nejvíce. Vždyť 80% přihlášených účastníků bylo s námi minimálně 4 x z celkových 5ti akcí. Dětem se ve večerních hodinách a volných chvílích bude opět věnovat ostřílený a oblíbený tým našich animátorek, Katrin a Simona.

Alexander Krizovský

Ragbyová akademie Yvese Perrota > Aktuálně > Yves Perrot představuje ragbyovou akademii
Stáhněte si brožuru k 15. výročí

Generální partner

Hlavní partner

   

Mediální partner

Partner ubytování 

Oficiální dopravce

Partner sportovního vybavení

Produktový partner

Partneři

 

Podporují nás