Ragbyové akademie Yvese Perrota - Krátké hodnocení 2017

22.11.2017

Ragbyové akademie Yvese Perrota 

Krátké hodnocení 2017 

Leden

V lednu proběhla v rámci zimního kempu v Olomouci, otevřená Prezentace na téma – Chci hrát ragby ve Francii, které se zúčastnilo více jak 50 zájemců z řad rodičů a hráčů.

Proběhl Zimní kemp v Olomouci, kde proběhly sportovní testy do sportovních Center formace ve Francii za přítomnosti Yvese Perrota a Juliena Grande.

Březen

Česká ragbyová unie potvrzuje záštitu nad naší činností.

Duben

Prezentujeme ragby a jeho hodnoty mezi zaměstnanci a klienty Societé Generale.

Květen

Do Francouzského Maconu odcestovali tito hráči – Vojtěch Vomáčka, Matyáš Rosecký, Daniel Rygl, Jan Riegert, Jáchym Balák, kteří na místě absolvovali náročné testy.

Červen

Ve spolupráci s pražským klubem Tatra Smíchov, jsme uspořádali druhý ročník KIWI kempu, do kterého se aktivně zapojili hráči Novozélandského výběru Ambassadors.

Červenec

V druhém červencovém týdnu proběhl v Olomouci, již V. ročník Letního kempu, který byl stejně jako v minulých ročnících plně obsazen. Na pozicích trenérů se střídali zahraniční (Yves Perrot, Julian Lacrambe - Francie, Andrew Woodard – Wales) a domácí trenéři (Jan Macháček, Dan Beneš, Karel Berounský, Karel Ševčík). Akce se zúčastnili i dobrovolní trenéři z Olomouce, Zlína, Plzně, Nového města na Moravě.

Na Letní kemp navázal ELITE kemp pro starší a pokročilé hráče, kteří mají nakročeno k reprezentaci či zahraničnímu angažmá. Celkem 42 hráčů absolvovalo náročný program.

Srpen

Do Centra formace v Maconu, odcestovali hráči - Vojtěch Vomáčka (Sparta Praha) a Matyáš Rosecký (Tatra Smíchov), kteří doplnili Davida Bureše z Brna a Lukáše Plocara z Ostravy.

Září

Do České republiky se po ročním působení ve Francii vrátili zpět Albert Froněk a Michael Neužil. Albert se ihned zapojil do profesionálního oddílu Olymp Praha a do projektu České ragbyové unie – DUKLA, Michael v současnosti hraje za Tatru Smíchov a DUKLU.

Říjen

Zakladatel Ragbyové akademie Yvese Perrota se probojoval do finálového klání, nejlepších Top 10 trenérů v rámci projektu Díky Trenére!. Do této soutěže byl nominován svými bývalými hráči a zákonnými zástupci dětí, se kterými pracuje v současnosti. 

Prosinec

Otevíráme registrace našich akcí v roce 2018.

Ragbyová akademie Yvese Perrota > Aktuálně > Ragbyové akademie Yvese Perrota - Krátké hodnocení 2017
Stáhněte si brožuru k 15. výročí

Generální partner

Hlavní partner

   

Mediální partner

Partner ubytování 

Oficiální dopravce

Partner sportovního vybavení

Produktový partner

Partneři

 

Podporují nás