Ragbyová akademie Yvese Perrota bilancovala a představila nové programy

4.2.2015

Čtvrtek 29. 1. 2015 v 18:30 hodin – Hotel IBIS – Praha 5 - Anděl

V předvečer zahájení Zimního kempu proběhl společenský večer, na kterém se sešlo zhruba na 80 hostů z řad samotných účastníků, rodičů, partnerů a přátel Ragbyové akademie Yvese Perrota.

V průběhu večera, který plynul v uvolněné a přátelské atmosféře, hlavní zakladatel - Yves Perrot postupně představil program akademie, vysvětlil, proč akademie vznikla, za jakých okolností a co je jejím hlavním cílem.

Večerem provázel jeden ze čtyř zakladatelů akademie - Karel Ševčík, který postupně vyzval ke krátkým prezentacím o nových programech, vizích a plánech, další hosty.

Spoluautor akademie Karel Berounský, představil nově připravovaný program - Rugby Future, který je určen na podporu velmi talentovaných hráčů. V rámci své prezentace se přes sociální síť spojil s Patrikem Vávrou a Vojtou Havlem, kteří v současnosti žijí a hrají ragby ve Francii. U jejich ragbyových počátků stáli právě zakladatelé a hlavně Yves Perrot.

Akademie letos zajistila sportovní testy pro 5 účastníků, kteří pojedou v dubnu do Francie a zdůvodnil, přelomovou důležitost tohoto okamžiku. Ve Francii nás budou reprezentovat tito hráči:

Hubert Dřímal, Martin Cimprich, David Šenk, František Balák a Lukáš Plocar.

Další ze zakladatelů akademie - Robert Šimák, krátce poreferoval o ekonomické stránce akademie a poděkoval všem partnerům a přispěvatelům.

Ambasador akademie - Jan Macháček a Tomáš Rychecký představili zúčastněným Olympijský program – TOKYO 2020, který je určen pro hráče a hráčky, jež chtějí splnit sen mnoha ragbyových generací, tedy prezentovat české ragby na olympijských hrách.

Karel Ševčík, posléze představil zástupce Ragby klubu Plzeň, Čestmíra Motejzíka, který poreferoval o přínosu programu - Nahráváme všem! Program byl zahájen v loňském roce a aktivně podporuje nově vzniklé kluby a nabízí možnost všestranné spolupráce. Hlavním partnerem tohoto programu je RC Tatra Smíchov.

V samém závěru večera, byl prezentován termín Letního kempu, místo určení, seznam zahraničních a domácích odborníků, kteří se budou na akci podílet.

První společenský večer byl ukončen okolo 20:00 hodin a všichni účastníci byli pozvání k malému občerstvení v prostorách Hotelu IBIS.

Největší ohlas, měly prezentace věhlasného rumu z Guatemaly - Ron Zacapa od společnosti Union Premium Brands a produkty vinařství - Dobrá Vinice – Petra Nejedlíka.

První společenský večer se náramně vydařil!

Alexander Krizovský

Ragbyová akademie Yvese Perrota > Aktuálně > Ragbyová akademie Yvese Perrota bilancovala a představila nové programy
Stáhněte si brožuru k 15. výročí

Generální partner

Hlavní partner

   

Mediální partner

Partner ubytování 

Oficiální dopravce

Partner sportovního vybavení

Produktový partner

Partneři

 

Podporují nás