Letní ragbyový kemp

12.2.2014

Sobota 12. červenec – sobota 19. červenec 2014
Místo konání: Olomouc

Vážení přátelé,

Dovolujeme si Vás informovat, že se od dnešního dne můžete plně registrovat na naši hlavní akci sezóny, kterou je Letní kemp Ragbyové akademie.

Sportovní a společenská náplň bude postaráno stejně jako v loňském roce a ve stejných intencích jako na každé naší akci.

Dovolujeme si upozornit, že přednostní možnost budou mít účastníci, kteří s námi již absolvovali některou z našich akcí, protože z kapacitních důvodů nemůžeme uspokojit všechny zájemce. Počet 80 až maximálně 90 účastníků/ hráčů plně odpovídá i naší sportovní pedagogické přípravě, kdy ve skupině o 20 až 25 hráčích, pracují dva až tři kvalitní lektoři.

Tyto pracovní skupiny budeme opět členit na 4 základní kategorie:

  • Zajíci – nejmladší účastníci ve věku do 10 let
  • Klokani – účastníci ve věku do 13 let
  • Kohouti – účastníci do 16 let
  • Moskyti – účastníci do 19 let

Hlavní téma akce

Ragby je dřina, ale musí to být dřina, která hlavně baví

Sportovní program bude opět rozdělen dle věkových kategorií, v závislosti na únavě účastníků a počasí a případných dalších faktorech, které by mohli narušit naše hlavní téma.

V rámci samotného zajištění připravujeme nejenom sportovní kvalitní náplň pod vedením Yvese Perrota a Andyho Chutera, ale také máme přislíbenu účast našich hráčů, kteří se prosadili v zahraničí.

Společenská část je zastoupena nezastupitelnou ,,Hakou“, společnými meetingy nad ragbyovými tématy. Po zdravotní stránce se bude o účastníky opět starat dvojice Fyzioterapeutek Petra a Martina. Volný čas bude opět v režii Katrin, Simony, Barbory a Jany.

Co říci závěrem, nyní odejdou na naše oddíly, respektive na klubové trenéry dopisy s prosbou, aby nám doporučili a nominovali své nejtalentovanější hráče a také doporučili hráče, kteří zažádat o subvenci z našeho sociálního Fondu podpory, který je určen talentovaným hráčů. Ze sociálně slabšího prostředí.

Již nyní víme, že projekt Ragbyová akademie Yvese Perrota je velmi zavazující a proto Vám můžu za všechny slíbit, že bereme vše velice zodpovědně a náhodě ponecháváme pouze 95% zajištění . Snad, jste pochopili, že jde o drobný žertík, obráceně je to správně!

Moc se na Vás na všechny těšíme.

Karel Bambuck Ševčík
Ragbyová akademie Yvese Perrota

Stáhněte si brožuru k 15. výročí

Generální partner

Hlavní partner

   

Mediální partner

Partner ubytování 

Oficiální dopravce

Partner sportovního vybavení

Produktový partner

Partneři

 

Podporují nás