Letní ragbyový kemp

12.2.2014

Sobota 12. červenec – sobota 19. červenec 2014
Místo konání: Olomouc

Vážení přátelé,

Dovolujeme si Vás informovat, že se od dnešního dne můžete plně registrovat na naši hlavní akci sezóny, kterou je Letní kemp Ragbyové akademie.

Sportovní a společenská náplň bude postaráno stejně jako v loňském roce a ve stejných intencích jako na každé naší akci.

Dovolujeme si upozornit, že přednostní možnost budou mít účastníci, kteří s námi již absolvovali některou z našich akcí, protože z kapacitních důvodů nemůžeme uspokojit všechny zájemce. Počet 80 až maximálně 90 účastníků/ hráčů plně odpovídá i naší sportovní pedagogické přípravě, kdy ve skupině o 20 až 25 hráčích, pracují dva až tři kvalitní lektoři.

Tyto pracovní skupiny budeme opět členit na 4 základní kategorie:

  • Zajíci – nejmladší účastníci ve věku do 10 let
  • Klokani – účastníci ve věku do 13 let
  • Kohouti – účastníci do 16 let
  • Moskyti – účastníci do 19 let

Hlavní téma akce

Ragby je dřina, ale musí to být dřina, která hlavně baví

Sportovní program bude opět rozdělen dle věkových kategorií, v závislosti na únavě účastníků a počasí a případných dalších faktorech, které by mohli narušit naše hlavní téma.

V rámci samotného zajištění připravujeme nejenom sportovní kvalitní náplň pod vedením Yvese Perrota a Andyho Chutera, ale také máme přislíbenu účast našich hráčů, kteří se prosadili v zahraničí.

Společenská část je zastoupena nezastupitelnou ,,Hakou“, společnými meetingy nad ragbyovými tématy. Po zdravotní stránce se bude o účastníky opět starat dvojice Fyzioterapeutek Petra a Martina. Volný čas bude opět v režii Katrin, Simony, Barbory a Jany.

Co říci závěrem, nyní odejdou na naše oddíly, respektive na klubové trenéry dopisy s prosbou, aby nám doporučili a nominovali své nejtalentovanější hráče a také doporučili hráče, kteří zažádat o subvenci z našeho sociálního Fondu podpory, který je určen talentovaným hráčů. Ze sociálně slabšího prostředí.

Již nyní víme, že projekt Ragbyová akademie Yvese Perrota je velmi zavazující a proto Vám můžu za všechny slíbit, že bereme vše velice zodpovědně a náhodě ponecháváme pouze 95% zajištění . Snad, jste pochopili, že jde o drobný žertík, obráceně je to správně!

Moc se na Vás na všechny těšíme.

Karel Bambuck Ševčík
Ragbyová akademie Yvese Perrota

Slavíme 15 let trvání

Generální partner

 

Hlavní partner

 

 

Mediální partner

Partner ubytování 

Oficiální dopravce

Partner sportovního vybavení

Produktový partner

 

Partneři

 

 

Podporují nás