Kempy v roce 2014

13.11.2013

Kempy v roce 2014

Vážení přátelé, sportovci, ragbisté, minulý týden jsme Vám zaslali hodnocení našeho podzimního kempu, který proběhl ve dnech 27 – 30. 10. 2013 v Brandýse nad Labem za účasti 72 účastníků. Tento počet nás utvrdil v tom, že jdeme správnou ragbyovou cestou a proto Vám nyní nastíním naše další akce.

Zimní kemp 2014

V termínu čtvrtek 30. ledna až neděle 2. února 2014 bychom rádi uspořádali v pořadí již čtvrtý Ragbyový kemp, který bude opět otevřen zájemcům od 8 do 19 let a tentokráte i pro děvčata, neb se nám po zkušenostech z poslední akce tato symbióza chlapců a dívek osvědčila.

V současné době jednáme o místě a způsobu Zimního kempu, máme opět zamluven Sportovní areál v Brandýse nad Labem, ale původně jsme chtěli přenést naši činnost i do Moravských a Slezských míst a měst a propojit naši tréninkovou aktivitu s utkáními v rámci turnaje Winter Cup 2014, který jako nadšenci už třetím rokem pořádáme.

Měli jsme ovšem podmínku, že se turnaje zúčastní i polská družstva. Nicméně zatím náš sportovní atašé Karel Gaman z Havířova obdržel zájem pouze od Výběru Malopolska (3 kluby v okolí Krakova) a pouze od kategorie do 18 let.

Tato skutečnost pro nás není příliš optimistická, a proto se začátkem prosince rozhodneme, zda náš další kemp uskutečníme v Moravskoslezském kraji, který by určitě byl zpestřením pro spoustu našich účastníků anebo ho zorganizujeme v místě, jež již známe, tedy v Brandýse.

Naše činnost na mezinárodní úrovni tím však nekončí, dovolili jsme si oslovit Rumunskou a Gruzínskou ragbyovou federaci zda by neměly zájem s naší akademií spolupracovat a přijet v tomto termínu se svým družstvem a svými odborníky/ trenéry, kteří jsou z převážné části z Jižní Afriky, nového Zélandu, Anglie a Francie.

Myslíme si, že propojení a společná práce na nových ragbyových tématech by mohla být velice zajímavá. Rozhodnutí budeme opět znát začátkem prosince.

Zájezd RAYP do Francie

Od našeho Hlavního trenéra jsme také již obdrželi termín, program a věkovou kategorii pro uskutečnění již avízovaného Turné do Francie – Bourg en Bresse. Turné se týká chlapců ve věku od 15 do 18 let, termín je úterý 18 až neděle 23. březen, tedy v době kdy mají některé naše města jarní prázdniny. V rámci tohoto Turné, proběhnou dvě utkání, 2 společné tréninky a další sportovní a společenské události. O dalších skutečnostech Vás budeme informovat v polovině ledna 2014.

Malý letní kemp

Na konci června v termínu středa 19 až neděle 21. června, bychom rádi uskutečnili malou akci v Praze, kam bychom rádi pozvali zajímavého trenérského odborníka či hráčskou světovou osobnost a pomalu se připravili na ...

Letní kemp

... hlavní letní akci, tedy Letní Ragbyový kemp, který by proběhl opět v Uherském Brodě v termínu sobota 11 až sobota 18. července.

Tentokráte však bude počet účastníků limitován počtem ubytovací kapacity. Informace k letnímu kempu zveřejníme koncem ledna 2014.

Něco k Vánocům

Závěrem mi dovolte připomenout blížící se vánoční čas a trošku obchodního sdělení.

Pro ty z Vás, kteří by si chtěli udělat radost sportovní kolekcí RAYP sobě či někomu blízkému, zejména z řady mladších ragbyových adeptů, je možno si toto zboží (dresy, trenýrky a štulpny ve všech barvách) prohlédnout, určit velikost a následně zakoupit na objednávku.

Naše modrobílé dresy, které jsme v rámci letošního kempu rozdali dětem, byly totiž sponzorským darem jednoho našeho sympatizanta, kterému tímto děkujeme.

Poděkování

Dále bych chtěl také poděkovat našim partnerům, kteří se podílejí především na činnosti našeho Fondu podpory, který má za cíl cíleně podporovat určité nadané hráče ze sociálně slabšího prostředí a jen kvůli nedostatku finančních prostředků by si nemohl účast na našich akcích dovolit.

Jsme přesvědčení, že tato podpora se brzy vrátí v podobě dobrých sportovních výkonů samotných hráčů, ale také mládežnickým reprezentacím, kde všichni tito hráči patří k těm nejlepším.

V případě, že se do našeho Fondu podpory aneb Program Podporujeme srdcem, máte chuť zapojit i Vy samotní nebo někdo z blízkého okolí či dokonce ekonomické subjekty, budeme velmi potěšeni.

Nu, co dodat závěrem?

Blíží se konec listopadu, nastane prosinec a Vy se jistě budete připravovat na Vánoční svátky, přejeme vám tedy pevné nervy do toho shonu, který brzy nastane všude okolo Vás. Doufám, že budete mít opravdu klidné a pohodové dny ještě dříve než ty opravdové svátky začnou.

Váš Karel Ševčík

Stáhněte si brožuru k 15. výročí

Generální partner

Hlavní partner

   

Mediální partner

Partner ubytování 

Oficiální dopravce

Partner sportovního vybavení

Produktový partner

Partneři

 

Podporují nás