Fond Podpory – Talent

Určeno pro talentované hráče ve věku od 10 do 18 let

Velice rádi podporujeme mladé talentované hráče s charakterem, stačí se podívat do francouzského klubu AS Macon nebo české reprezentace, kde jsou vidět námi dříve podporovaní hráči, kteří nám svým přístupem dělají jen a jen radost.

Jen pro upozornění, prostředky pro talentované hráče jsou tvořeny finančními příspěvky jednotlivých dárců, případně obchodními společnostmi, které naše akce zaujaly natolik, že se mnohdy rozhodly podporovat i České ragby, tedy Českou ragbyovou unii. Prostředky tedy nejsou získávány z nějakých grantů či evropských fondů, to jen tak na okraj…

Na každou akci podpoříme vždy několik mladých talentovaných hráčů nebo hráček a výše našeho příspěvku může být až 70% ze základní ceny. Nicméně o přidělení žádosti rozhoduje několik maličkostí, jako je například kreativně sepsaná a včas zaslaná žádost, nejlépe samotným účastníkem a doplněná krátkým sportovním CV. O podpoře žádosti také rozhoduje včas podaná registrace a uhrazená záloha, která je posléze při překročení výše podpory vrácena zpět. Přidejte také kontakt – telefonní číslo a email na vašeho klubového trenéra.

Máte li tedy zájem využít naší možnosti, je nutné sepsat a zaslat nám žádost, která musí vždy získat, naše doporučení!

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com