Fond Podpory – Talent 2020

Konečný termín pro podání žádostí na akce letošního roku je k 30. 4. 2020

Fond je určen pro talentované hráče či hráčky ve věku od 14 do 18 let

Každým rokem podporujeme několik talentovaných hráčů a zatím se nám nestalo, že bychom pochybili. Hráči, které jsme v předchozích obdobích podpořili dnes máme možnost vidět buď v dresu národního týmu nebo a to nás těší ještě více, pracují ve svých oddílech s mládeží. Za tyto hráče s charakterem jsme opravdu velice rádi!

Samotné prostředky Fondu pro Talenty je tvořen příspěvky jednotlivých dárců a mecenášů, kterým se naše činnost líbí a podporují ji tímto způsobem.

Naše možnosti jsou však omezené, takže neváhejte a Chcete li, využít naší nabídku, je nutné sepsat žádost a poslat včas!  Také musíte mít uhrazenu aspoň jednu zálohu na akci nebo mít individuální dohodu.

I v letošním roce podpoříme několik mladých talentů, výše našeho příspěvku může být až 70% ze základní ceny. O přidělení příspěvku rozhoduje několik maličkostí, jako je například kreativně sepsaná a včas zaslaná žádost samotného účastníka a nemělo by chybět krátké sportovní CV včetně cíle kam až to chci v ragby a životě dotáhnout!

O podpoře rozhoduje včas uhrazená záloha na akci a podpora klubového trenéra.

Máte li tedy zájem využít naší možnosti, je nutné sepsat a zaslat nám žádost, která musí vždy získat, naše doporučení!

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com