Fond Podpory – Sourozenci a vícečlenné rodiny 2020

Konečný termín pro podání žádostí na akce letošního roku je k 30. 4. 2020

Fond je určen pro sourozence a vícečlenné rodiny angažující se v ragby, ve věku od 8 do 18 let

Každým rokem podporujeme vícečlenné ragbyové rodiny. Náš fond, je tvořen příspěvky jednotlivých dárců a mecenášů, kterým se naše činnost líbí a podporují ji tímto způsobem.

Naše možnosti jsou však omezené, takže neváhejte a Chcete li, využít naší nabídku, je nutné sepsat žádost a poslat včas!  Také musíte mít uhrazenu aspoň jednu zálohu na akci nebo mít individuální dohodu.

Jestliže vám bude udělena podpora, tak je základní cena pro staršího nebo prvního sourozence stejná. Cena pro dalšího sourozence je v případě udělené podpory nižší o 30 nebo až 50 % z ceny akce.

Podporujeme vždy předem určený počet sourozeneckých párů či trojic, případně jednotlivce z vícečlenné rodiny v rámci akce. Způsob a výše podpory je určena individuálně, nejpozději však k 1. červnu před akcí.

Písemná žádost zaslaná emailem musí obsahovat:
Krátké odůvodnění, proč máme podpořit právě vaše děti

PříkladKluci mají rády ragby a my se je snažíme vždy podporovat, ale náklady na všechny naše děti jsou vysoké. Doplňte také krátké sportovní CV vašich dětí a nezapomeňte připsat jak dlouho už vaše děti ragby hrají a v kterém oddíle. V případě, že s námi již některé ročníky absolvovali, nechte je napsat či nakreslit jak se jim u nás líbilo.

Přidejte také kontakt – telefonní číslo a email na vašeho klubového trenéra.

Teprve potom bude vaše žádost podstoupena komisi RAYP! Nezapomeňte, že o schválení vaší žádosti také rozhoduje: Včasná registrace na akci a včasná úhrada zálohy za prvního účastníka akce

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com