Fond Podpory – Sociální výpomoc

Určeno pro hráče ze sociálně slabšího prostředí ve věku od 10 do 18 let

Váš syn či dcera miluje ragby, ale vaše situace v rodinném rozpočtu není právě růžová. Můžete tedy zkusit zažádat o sociální příspěvek, který jde z naší kapsy a to doslova! O naplněnost sociálního fondu se starají především konkrétní dobrovolní dárci.

Každý rok, podporujeme vždy předem určený počet mladých ragbistů či ragbistek a výše naší podpory se stanovuje podle vaší zaslané žádosti, čím zajímavější žádost, tím vyšší podpora. Maximum je však 70% ze základní ceny. Samotná žádost se stává závaznou zasláním nejpozději 60 dní před samotnou akcí! Způsob a výše podpory bude zveřejněn nejpozději však 30 dní před akcí.

Chcete li využít naší nabídku, je nutné sepsat a zaslat nám žádost.

Písemná žádost zaslaná emailem musí obsahovat:
Krátké odůvodnění, proč máme podpořit právě vaše dítě – příklad – Miluje ragby a já se jej snažím vždy podporovat, ale náklady jsou vysoké. Doplňte také krátké sportovní CV vašeho ragbisty a nezapomeňte být kreativní a připsat jak dlouho už vaše dítě ragby hraje a v kterém oddíle. V případě, že s námi již některé akce absolvoval, nechte ho napsat či nakreslit jak se mu u nás líbilo. Přidejte také kontakt – telefonní číslo a email na vašeho klubového trenéra, kterého my budeme posléze kontaktovat, aby podpořil přímo vaši žádost.

Vaše žádost musí vždy získat, doporučení komise RAYP!

Nezapomeňte, že o schválení vaší žádosti také rozhoduje:

Včasná registrace na akci a co nejrychlejší zaslaná žádost o podporu.

Karel Ševčík – Organizační manažer
00420 775 346 098
karelsevcik10@gmail.com