Akce v roce 2015

29.12.2014

Akce v roce 2015

Vážení přátelé, mladí ragbisté a ragbistky,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na námi připravované akce v roce 2015.

Hlavním cílem naší Ragbyové akademie Yvese Perrota, je podpora vlastní indivuduality každého hráče a hráčky jak po sportovní, ale zejména také po společenské stránce. Tyto atributy se snažíme navíc naplňovat takovou formou, aby všechny zúčastněné oslovila a posléze i přes velmi zábavnou formu podání, zanechala ten nejlepší možný dojem.

Yves Perrot se navíc v průběhu podzimu stal hlavním školitelem trenérů mládeže a konzultantem mládežnických reprezentací v rámci České ragbyové unie, což je pro nás velké vyznamenání. Což ovšem neznamená, že by polevil ve své činnosti podporovat a motivovat všechny ,,své”,hráče a hráčky v rámci akademie.

V průběhu loňského a letošního roku se akcí Ragbyové akademie zúčastnilo již více jak 145 mladých hráčů a hráček, celkem 56 hráčů je pravidelnými účastníky.

Ačkoliv se nám v průběhu roku podařilo stabilizovat ekonomickou, organizační a technickou část projektu, jsme nuceni přistoupit k omezení počtu účastníků na všech akcích a to zejména z důvodu udržení pomyslné vysoké kvality naší akademie.

Od příštího roku tedy budeme v přihláškách zvýhodňovat pravidelné účastníky možností předčasného přihlášení.

Pro nové zájemce máme připraveny nové programy a doufáme, že i o tyto převážně tématicky zaměřené programy bude stejně velký zájem jako o hlavní program, kterým je Letní kemp, který stejně jako v letošním roce bude velice odborně zastoupen, těmi nejkvalitnějšími zahraničními trenéry či hráči. Skotský internacionál, Craig Hamilton, nám s radostí přislíbil účast i pro rok 2015.

Určitě se Vám bude líbit, že v současné době jednáme s trenérem Mistrů světa v sedmičkovém ragby o jeho účasti v létě v Olomouci.

O všech našich záměrech a plánech bychom Vás rádi osobně informovali na Společenském večeru, který se uskuteční v předvečer Zimního kempu 2015, ve čtvrtek 29 ledna v Praze od 18:00 hodin (místo bude ještě upřesněno, dle počtu zájemců), kam si Vás již nyní dovolujeme pozvat.

V příloze naleznete jednoduše specifikované další možné programy RAYP (jak Ragbyové akademii Yvese Perrota říkáme).

Zatím Vám, přeji pěkný

Přednovoroční den,

Váš Karel Ševčík a Robert Šimák -  Ragbyová akademie Yvese Perrota

Stáhněte si brožuru k 15. výročí

Generální partner

Hlavní partner

   

Mediální partner

Partner ubytování 

Oficiální dopravce

Partner sportovního vybavení

Produktový partner

Partneři

 

Podporují nás