ELÉV – Letní kemp

ELÉV – Letní kemp

Určeno pro naprosté začátečníky a zájemce o ragby od 10 do 18 let

Olomouc – od 10 do 17. července 2021

Předpokládaná cena je 8.000,- Kč

V ceně je zahrnutoSpeciální design sportovního vybavení – Ragbyové vybavení je v duchu POP ARTU, hlavním autorem je český grafik a umělec Karel Štědrý. Kolekce obsahuje – Dres, batůžek na záda a dětskou roušku

Ubytování – Hotel Comfort či Clarion – 4 hvězdičky

Stravování a pitný režim – Je v režimu, bufetová snídaně, svačina, oběd, večeře, druhá večeře přímo na hotelu. Jelikož je naším Generálním partnerem společnost MÚÚÚ – Písecké uzeniny, takže se účastníci mohou těšit na opravdové velké porce kvalitních pokrmů z opravdového masa. O pitný režim se postará náš partner Nutrend.

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem Českých drah. Volná týdenní jízdenka MHD po Olomouci.

Sportovní náplň – Dopolední a odpolední sportovně zaměřené jednotky a poznávání ragby s ohledem na pokročilost účastníků. V rámci všech akcí dochází k propojení správných sportovních impulzů, atmosféry porozumění a radosti.

Informace k úhradě

Nevratná záloha ve výši á 2. 500,- Kč/ nutno uhradit do 1. 4. 2021. Doplatek nejpozději ve výši á 4. 500,- Kč/ nutno uhradit do 1. 6. 2021. Celou částku můžete uhradit i jednorázově. Na základě vaší objednávky, můžeme vystavit fakturu

Částky uhraďte na – Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300

Uveďte prosím – Variabilní symbol – 032021

Poznámky – ELEV mezera Příjmení a jméno účastníka akce

Další důležité informace

Kdy vlastně začínáme? – Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 10:00 hodin. Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je registrace v místě ubytování v sobotu od 15:00 hodin. Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se – V rámci kempu nejčastěji pracujeme na travnatém hřišti Lokomotivy Olomouc, ale také v prostorách sportovního areálu, který nabízí tartanový ovál, ale zejména krytou posilovnu a atletický tunel včetně zázemí. V případě nepříznivého počasí můžeme využívat sportovní areál ZŠ Heyrovského, který poskytuje travnaté hřiště 50 x 30 m, ale i hřiště s plastickým povrchem, součástí areálu je i hřiště pro házenou a basketbal s tartanovým povrchem, krytá tělocvična a lezecká stěna. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití koupaliště v Olomouci, ale také cyklovýlet po královském městě či do nedalekých přírodních parků, popřípadě ZOO. Ve volných dnech, plánujeme výlety (bude upřesněno).

O co se snažíme – Všichni naši lektoři a animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet dětem i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při sportovních hrách klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických denních situacích. Naším cílem není děti drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a posléze dané prvky používat v samotném utkání. Také jsme rádi, když s námi děti komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Karel Ševčík a Yves Perrot