MINI – Letní kemp

MINI – Letní kemp

Určeno pro děti od 7 do 10 let

Místo bude určeno, termín akce je od 3 do 10. července 2021

Hlavní náplní je zábava a sportovní náplň zaměřená na věkovou hranici účastníků. Předpokládaná cena je 6.500,- Kč

V ceně je zahrnuto – Speciální design sportovního vybavení. Ragbyová kolekce je i letos zaměřena na veselou kombinaci pruhů a proužků!

Nabízíme možnost finančního příspěvku z Fondu podpory

Kolekce obsahuje – Ragbyový dres, ragbyové trenýrky, štulpny s ponožkou, batůžek na záda a dětskou roušku

Ubytování – Bude hotelového typu v případě konání v Olomouci, Hotel Clarion či Comfort.

Stravování a pitný režim – Je v režimu bufetová snídaně, svačina, oběd, večeře, druhá večeře přímo na hotelu. Jelikož je generálním partnerem akce společnost MÚÚÚ Písecké uzeniny, mohou se účastníci opět těšit na netradiční příděly kvalitních dobrot z opravdového masa. O pitný režim se postará náš partner Nutrend.

Doprava – Společná doprava z Prahy a do Prahy místenkovým vlakem Českých drah. Volná týdenní jízdenka MHD po Olomouci

Sportovní náplň – Odborné i zábavné sportovní tréninky, které obsahují pohybové aktivity a ragby pro začátečníky.

Veselý program – Písně a hry III. Ragbyového poločasu. Poznávání Olomouce a výlety do okolí (Brno, Dolní Morava). Předpokládáme, že se uskuteční v Olomouci, nicméně náhradní varianta je i Mikulov.

Nevratná záloha ve výši á 2. 500,- Kč/ nutno uhradit do 1. 4. 2021 – Doplatek nejpozději ve výši á 4. 000,- Kč/ nutno uhradit do 1. 6. 2021 – Celou částku můžete uhradit i jednorázově! Na základě vaší objednávky, můžeme vystavit fakturu.

Částky uhraďte na Bankovní převod na účet – ČSOB  – 218105120/ 0300

Uveďte prosím – Variabilní symbol – 012021

Poznámky – MINI mezera Příjmení a jméno účastníka akce

Další důležité informace

Kdy vlastně začínáme?

Účastníci, kteří využívají vlakovou přepravu z Prahy začínají srazem na Hlavním nádraží cca v 10:00 hodin. Pro účastníky, kteří se dopraví po vlastní ose je registrace v místě ubytování v sobotu od 15:00 hodin.

Ukončení kempů a vyzvednutí je možné následující v sobotu od 13:00 hodin. Po předchozí domluvě je možné přijet na akci později a dříve z ní odjet.

Kde budeme sportovat, trénovat a bavit se….V rámci kempu nejčastěji pracujeme na travnatém ragbyovém hřišti RC Olomouc, ale také v prostorách sportovního areálu, který nabízí tartanový ovál, ale zejména krytou posilovnu a atletický tunel včetně zázemí. V případě nepříznivého počasí můžeme využívat sportovní areál ZŠ Heyrovského, který poskytuje travnaté hřiště 50 x 30 m, ale i hřiště s plastickým povrchem, součástí areálu je i hřiště pro házenou a basketbal s tartanovým povrchem, krytá tělocvična a lezecká stěna. V rámci volnočasových aktivit se nabízí využití koupaliště v Olomouci, ale také cyklovýlet po královském městě či do nedalekých přírodních parků, popřípadě ZOO. Ve volných dnech, plánujeme výlet do Brna pro obě věkové kategorie, a pro mladší i na Dolní Moravu (bude upřesněno).

O co se snažíme – Všichni naši lektoři, trenéři, animátoři se snaží být vždy pozitivní a vycházet hráčům i rodičům ve všem vstříc. Vždy podporujeme individualitu každého účastníka a při tréninku klademe důraz na pochopení probíraného tématu. Snažíme se, aby se naši účastníci jej nebáli používat v praktických herních situacích. Naším cílem není hráče drilovat, ale naučit je samostatně myslet, chápat a posléze dané prvky používat v samotném utkání. Také jsme rádi, když s námi hráči komunikují a nebojí se pokládat otázky a následně reagovat na odpovědi.

Karel Ševčík a Yves Perrot