Aktuální program Letního kempu v Olomouci

Aktuální program Letního kempu v Olomouci

Určeno pro kategorii hráčů a hráček od 9 do 13 let

Rozdělení hráčů na pracovní skupiny a přidělení asistentů volného času – sobota až úterý

Skupina A – hráči od 8 do 10 let/ nováčci – asistent Michael Neužil

Skupina B – hráči od 10 do 12 let/ mírně pokročilí – asistent Daniel Rygl

Skupina C – hráči od 12 – 13 let/ pokročilí – asistent František Šrajer

Rozdělení hráčů na pracovní skupiny a přidělení asistentů volného času – středa až sobota

Skupina A – hráči od 8 do 10 let/ nováčci – asistent Vojtěch Vomáčka

Skupina B – hráči od 10 do 12 let/ mírně pokročilí – asistent Dan Hošek

Skupina C – hráči od 12 – 13 let/ pokročilí – asistent Adam Elis

Program – Sobota 11. 7. 2020

11:45 – Praha – Sraz na Hlavní nádraží

12:23 – Odjezd na kemp – Praha – Olomouc

14:44 – Olomouc

15:00 – 16:00 – Hotel Clarion – Registrace účastníků/ karta MHD/ sportovní vybavení https://www.clarioncongresshotelolomouc.com/en/hotel-olomouc-city-centre/ Hotel Clarion – naproti vlakovému nádraží

16:30 – 18:00 – Úvodní Meeting – Hotel Clarion

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

22:30 – Večerka

Program – Neděle 12. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně ZŠ Heyrovského

09:00 – 10:00 – 0. Trénink – Rozřazení do výkonnostních skupin – RC Olomouc – centrum

10:00 – 12:30 – 1 – 2. Trénink

Skupina A – Karel Ševčík – RC Olomouc – centrum

Skupina B – Yves Perrot – RC Olomouc – centrum

Skupina C – Karel Berounský – RC Olomouc – centrum

13:00 – 14:00 – Oběd – Heyrovského

15:30 – 18:00 – Fotografování – Náměstí Olomouc/ Hotel Clarion

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:30 – 20:30 – Meeting – večerní program – ZŠ Heyrovského

20:30 – 21:30    ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – ZŠ Heyrovského

22:30 – Večerka

Program – Pondělí 13. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně ZŠ Heyrovského

09:00 – 11:30 – 3 – 4. Trénink

A – Albert Froněk – ZŠ Heyrovského

B – Karel Ševčík – ZŠ Heyrovského

C – Yves Perrot – RC Olomouc – centrum

12:00 – 13:00 – Oběd – Heyrovského

15:30 – 17:30 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – ZŠ Heyrovského

18:30 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:30 – 20:30 – Meeting – večerní program – ZŠ Heyrovského

22:00 – Večerka

Program Úterý 14. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně ZŠ Heyrovského

09:00 – 11:30 – 5 – 6. Trénink

A – Julian Lacrambe – RC Olomouc – centrum

B – Albert Froněk – RC Olomouc – centrum

C – Karel Ševčík – ZŠ Heyrovského

12:00 – 13:00 – Oběd – Heyrovského

15:30 – 17:30 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – ZŠ Heyrovského

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:30 – 20:30 – Meeting – večerní program – ZŠ Heyrovského

22:00 – Večerka

Program Středa 15. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně ZŠ Heyrovského

09:00 – 11:30 – 7 – 8. Trénink

A – Jan Macháček – RC Olomouc – centrum

B – Julian Lacrambe – ZŠ Heyrovského

C – Albert Froněk – ZŠ Heyrovského

12:00 – 13:00 – Oběd – Heyrovského

13:30 – 17:30 – Volný program – výlet/ regenerace

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:30 – 20:00 – Meeting – večerní program – ZŠ Heyrovského

22:00 – Večerka

Program Čtvrtek 16. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně ZŠ Heyrovského

09:00 – 11:30 – 9 – 10. Trénink

A – Karel Berounský – RC Olomouc – centrum

B – Jan Macháček – RC Olomouc – centrum

C – Julian Lacrambe – ZŠ Heyrovského

12:00 – 13:00 – Oběd – Heyrovského

15:30 – 17:30 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – ZŠ Heyrovského

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:30 – 20:30 – Meeting – večerní program – ZŠ Heyrovského

22:00 – Večerka

Program – Pátek 17. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně ZŠ Heyrovského

09:00 – 11:30 – 11 – 12. Trénink

A – Yves Perrot – ZŠ Heyrovského

B – Karel Berounský – RC Olomouc – centrum

C – Jan Macháček – RC Olomouc – centrum

12:00 – 13:00 – Oběd – Heyrovského

13:30 – 17:30 – Volný program – výlet/ regenerace

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:30 – 20:00 – Meeting – večerní program – ZŠ Heyrovského

23:00 – Večerka

Program – Sobota 18. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně ZŠ Heyrovského

09:00 – 11:00 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – ZŠ Heyrovského

12:00 – 13:00 – Oběd – Heyrovského

13:00 – Ukončení kempu

14:00 – 17:00 – Odjezd vlaku – Olomouc  – Praha

BAMBYK