Nový program ELITE kempu!

Nový program ELITE kempu!

Kemp pro starší hráče ELITE od 14 ti do 20 let

Rozdělení na jednotlivé pracovní skupiny, místa tréninků a rozpis asistentů volného času:

Sobota až úterý

Skupina D – hráči od 13 do 15 let/ pokročilí – asistent Adam Elis

Skupina E – hráči od 14 do 15 let/ pokročilí – asistent Vojtěch Vomáčka

Skupina F – hráči od 15 – 17 let/ pokročilí – asistent Dan Hošek

Středa až sobota

Skupina D – hráči od 13 do 15 let/ pokročilí – asistent František Šrajer/ David Bureš

Skupina E – hráči od 14 do 15 let/ pokročilí – asistent Daniel Rygl

Skupina F – hráči od 15 – 17 let/ pokročilí – asistent Michael Neužil

Program – Sobota 11. 7. 2020     

11:45 – Praha – Sraz na Hlavním nádraží u pojízdných pásů

12:23 – Odjezd na kemp – Praha – Olomouc

14:44 – Olomouc

15:00 – 16:00 – Registrace/ ubytování/ karta MHD/ sportovní vybavení

Hotel Clarion/ naproti vlakovému nádraží – https://www.clarioncongresshotelolomouc.com/en/hotel-olomouc-city-centre/

16:30 – 17:30 – Úvodní Meeting – Hotel Clarion

17:30 – 18:30 – Večeře – Hotel Clarion

19:00 – Odjezd na ZŠ Heyrovského – Skupina ELITE pomáhá se zavazadly a ubytováním mladší skupině Letního kempu

20:00 – 20:30 – Meeting – ZŠ Heyrovského

23:00 – Večerka

Program – Neděle 12. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně

09:00 – 10:00 – 0. Trénink – Rozřazení do výkonnostních skupin – RC Olomouc – centrum

10:00 – 12:30 – 1 – 2. Trénink

D – Jan Macháček – RC Olomouc – centrum

E – Julian Lacrambe – RC Olomouc – centrum

F – Albert Froněk – RC Olomouc – centrum

13:00 – 14:00 – Oběd – Hotel Clarion

15:30 – 18:00 – Fotografování – Náměstí Olomouc/ Hotel Clarion

18:00 – 19:00    Večeře – Hotel Clarion

20:30 – 21:30 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – RC Olomouc – centrum

23:00 – Večerka

Program – Pondělí 13. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně

09:00 – 11:30 – 3 – 4. Trénink

D – Karel Berounský – RC Olomouc – centrum

E – Jan Macháček – RC Olomouc – centrum

F – Julian Lacrambe – Heyrovského

12:00 – 13:00 – Oběd – Hotel Clarion

15:30 – 17:30 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – RC Olomouc – centrum

18:30 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:00 – 20:00 – Meeting – Hotel Clarion

23:00 – Večerka

Program – Úterý 14. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně

09:00 – 11:30 – 5 – 6. Trénink

D – Yves Perrot – ZŠ Heyrovského

E – Karel Berounský – RC Olomouc – centrum

F – Jan Macháček – RC Olomouc – centrum

12:00 – 13:00 – Oběd – Hotel Clarion

15:30 – 18:00 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – RC Olomouc – centrum

18:30 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:00 – 20:00 – Meeting – Hotel Clarion

23:00 – Večerka

Program – Středa 15. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně

09:00 – 11:30 – 7 – 8. Trénink

 D – Karel Ševčík – RC Olomouc – centrum

 E – Yves Perrot – ZŠ Heyrovského

 F – Karel Berounský – RC Olomouc – centrum

12:00 – 13:00 – Oběd – Hotel Clarion

13:30 – 17:30 – Volný program – výlet/ regenerace

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:00 – 20:00 – Meeting – Hotel Clarion

23:00 – Večerka

Program – Čtvrtek 16. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně

09:00 – 11:30 – 9 – 10. Trénink

 D – Albert Froněk – RC Olomouc – centrum

 E – Karel Ševčík – ZŠ Heyrovského

 F – Yves Perrot – ZŠ Heyrovského

12:00 – 13:00 – Oběd – Hotel Clarion

14:30 – 16:00 – Prohlídka sportovního centra NUTREND – Přednáška o výživě

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:30 – 20:30 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – RC Olomouc – centrum

23:00 – Večerka

Program – Pátek 17. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně

09:00 – 11:30 – 11 – 12. Trénink

 D – Alternace/ Julian Lacrambe – ZŠ Heyrovského

 E – Albert Froněk – ZŠ Heyrovského

 F – Karel Ševčík – RC Olomouc – centrum

12:00 – 13:00 – Oběd – Hotel Clarion

13:30 – 17:30 – Volný program

18:00 – 19:00 – Večeře – Hotel Clarion

19:00 – 20:00 – Meeting – Hotel Clarion

23:00 – Večerka

Program – Sobota 18. 7. 2020

07:30 – 08:00 – Snídaně

09:00 – 11:00 – ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností – RC Olomouc – centrum

12:00 – 13:00 – Oběd – Hotel Clarion

13:00 – Ukončení kempu

14:00 – 17:00 – Olomouc  – Praha

BAMBYK