ELITE KEMP 2020 – Program

ELITE KEMP 2020 – Program

Sobota 11. 7. 2020

00:00               Praha – Sraz na Hl. n.

00:00               Odjezd na kemp – Praha – Olomouc

14:30                Olomouc

15:00                Sraz pro ty kdo přijedou po vlastní ose

Registrace/ ubytování/ karta MHD/ sportovní vybavení:

U14 – U23 – Comfort HOTEL (bývalý IBIS)

16:00 – 16:30     Úvodní Meeting

17:00 – 18:30    0. Trénink – Rozřazení do výkonnostních skupin

U14 – U23 – RC Olomouc – město

19:00 – 20:00    Večeře – Comfort Hotel

20:00 – 21:00    Meeting – Karel Berounský – Jak se chová ragbista

22:00               Večerka

Neděle 12. 7. 2020

07:30 – 08:00   Snídaně

09:00 – 10:30    1. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

10:30 – 11:30     1. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 13:00     Oběd

16:00 – 17:00    2. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

17:00 – 18:30    2. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

19:00 – 20:00    Večeře – Comfort Hotel

20:00 – 21:00    Meeting – Albert Froněk, Dan Rygl  – DUKLA

22:00               Večerka

Pondělí 13. 7. 2020

07:30 – 08:00   Snídaně

09:00 – 10:30    3. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

10:30 – 11:30     3. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 13:00     Oběd

16:00 – 17:00    4. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

17:00 – 18:30    4. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

19:00 – 20:00    Večeře – Comfort Hotel

20:00 – 21:00    Meeting – Erik Ullman, Vojtěch Vomáčka – ragby v zahraničí

22:00               Večerka

Úterý 14. 7. 2020

07:30 – 08:00   Snídaně

09:00 – 10:30    5. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

10:30 – 11:30     5. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 13:00     Oběd

16:00 – 17:00    6. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

17:00 – 18:30    6. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

19:00 – 20:00    Večeře – Comfort Hotel

20:00 – 21:00    Meeting – Jan Macháček – Zrození legendy

22:00               Večerka

Středa 15. 7. 2020

07:30 – 08:00   Snídaně

09:00 – 10:30    7. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

10:30 – 11:30     8. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

12:00 – 13:00     Oběd

13:30 – 18:30     Volný program – výlet/ regenerace

17:00 – 18:30    7. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

19:00 – 20:00    Večeře – Comfort Hotel

20:00 – 20:30   Meeting – Sheldon Fortune – Ragby v Jižní Africe

22:00               Večerka

Čtvrtek 16. 7. 2020

07:30 – 08:00   Snídaně

09:00 – 10:30    9. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

10:30 – 11:30     8. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 13:00     Oběd

16:00 – 17:00    10. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

17:00 – 18:30    9. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

19:00 – 20:00    Večeře – Comfort Hotel

20:00 – 21:00    Meeting – Karel Berounský jr. – Kondiční příprava

22:00               Večerka

Pátek 17. 7. 2020

07:30 – 08:00   Snídaně

09:00 – 10:30    11. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

10:30 – 11:30     12. Trénink

U14 – U23 – RC Olomouc – město

12:00 – 13:00     Oběd

13:30 – 18:30     Volný program – výlet/ regenerace

17:00 – 18:30    10. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

19:00 – 20:00    Večeře – Comfort Hotel

20:00 – 20:30   Meeting – Karel Berounský – Jak se chová ragbista

22:00               Večerka

Sobota 18. 7. 2020

07:30 – 08:00   Snídaně

09:00 – 10:30    11. ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00                Oběd

U14 – U23 – Comfort HOTEL (bývalý IBIS)

13:00                Ukončení kempu

14:00 – 17:00    Olomouc  – Praha