ELITE Kemp – Program

ELITE Kemp – Program
  1. 7. Neděle

06:45 – 07:10    Praha – Sraz na Hl. n.

07:24                   Odjezd na kemp – Praha – Olomouc – EX 123 Fatra

10:00                   Olomouc

11:00 – 13:00    Ubytování, Sraz účastníků – Hotel Comfort

13:00 – 13:00    Oběd – Hotel Comfort

14:00 – 15:00    Rozdělení sportovního materiálu

16:00 – 17:00    0. Trénink – U16/ U18/ U23

18:00 – 19:00    Večeře – Hotel Comfort

20:00 – 22:00    Úvodní Meeting – Hotel Comfort

22:00                   Večerka

 

  1. 7. Pondělí

Kategorie U16   Yves Perrot – všeobecný pohyb hráčů ve hře

Kategorie U18   Karel Ševčík – hra v prostoru/ s prostorem

Kategorie U23   Albert Froněk – přihrávka/ příjem míče

Ateliér 1             Efektivní hra 2/3. řady – Jan Macháček

Ateliér 2             Kopací technika a kopy na branku – Jacques Fick

Ateliér 3             Zastavení soupeře/ skládka – Karel Berounský

Ateliér 4             Hra ragby 7s – Karel Berounský Junior

Ateliér 5             Individuální dovednosti – Julian Lacrambe

08:00 – 08:30    Snídaně – Hotel Comfort

09:00 – 10:30    1. Trénink – U16/ U18/ U23 – RC Olomouc

10:30 – 12:00    ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 1400       Oběd

16:00 – 17:00    2. Trénink – U16/ U18/ U23

17:00 – 18:30    ATELIÉRY – Tréninky individuálních dovedností

18:30 – 19:30    Večeře

20:00 – 21:00    Meeting – Hotel Comfort

22:00                   Večerka

 

  1. 7. Úterý

Kategorie U16   Julian Lacrambe – individuální dovednosti

Kategorie U18   Yves Perrot – všeobecný pohyb hráčů ve hře

Kategorie U23   Karel Ševčík – hra v prostoru/ s prostorem

Ateliér 1             Efektivní hra 2/3. řady – Jan Macháček

Ateliér 2             Kopací technika a kopy na branku – Jacques Fick

Ateliér 3             Zastavení soupeře/ skládka – Karel Berounský

Ateliér 4             Hra ragby 7s – Karel Berounský Junior

08:00 – 08:30    Snídaně

09:00 – 10:30    3. Trénink – U16/ U18/ U23

10:30 – 12:00    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 1400       Oběd

16:00 – 17:00    4. Trénink – U16/ U18/ U23

17:30 – 18:30    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

18:30 – 19:30    Večeře

20:00 – 21:00    Meeting – Hotel Comfort

22:00                   Večerka

 

  1. 7. Středa

Ateliér 1             Efektivní hra 2/3. řady – Jan Macháček

Ateliér 2             Kopací technika a kopy na branku – Jacques Fick

Ateliér 3             Zastavení soupeře/ skládka – Karel Berounský

Ateliér 4             Hra ragby 7s – Karel Berounský Junior

08:00 – 08:30    Snídaně

09:00 – 10:30    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 14:00    Oběd

17:30 – 18:30    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

20:00 – 22:00    Večeře

 

  1. 7. Čtvrtek

Kategorie U16   Albert Froněk – přihrávka/ příjem míče

Kategorie U18   Julian Lacrambe – individuální dovednosti

Kategorie U23   Karel Ševčík – všeobecný pohyb hráčů ve hře

Ateliér 1             Efektivní hra 2/3. řady – Jan Macháček

Ateliér 2             Kopací technika a kopy na branku – Jacques Fick

Ateliér 3             Zastavení soupeře/ skládka – Karel Berounský

Ateliér 4             Hra ragby 7s – Karel Berounský Junior

Ateliér 6             Hra 1. řady – Pavel Šťastný

08:00 – 08:30    Snídaně

09:00 – 10:30    5. Trénink – U16/ U18/ U23

10:30 – 12:00    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 1400       Oběd

16:00 – 17:00    6. Trénink – U16/ U18/ U23

17:30 – 18:30    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

18:30 – 19:30    Večeře

20:00 – 21:00    Meeting – Hotel Comfort

22:00                   Večerka

 

  1. 7. Pátek

Kategorie U16   Karel Ševčík – hra v prostoru/ s prostorem

Kategorie U18   Albert Froněk – přihrávka/ příjem míče

Kategorie U23   Julian Lacrambe – Individuální dovednosti

Ateliér 1             Efektivní hra 2/3. řady – Jan Macháček

Ateliér 2             Kopací technika a kopy na branku – Jacques Fick

Ateliér 3             Zastavení soupeře/ skládka – Karel Berounský

Ateliér 4             Hra ragby 7s – Karel Berounský Junior

Ateliér 6             Hra 1. řady – Pavel Šťastný

08:00 – 08:30    Snídaně

09:00 – 10:30    7. Trénink – U16/ U18/ U23

10:30 – 12:00    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 1400       Oběd

16:00 – 17:00    8. Trénink – U16/ U18/ U23

17:30 – 18:30    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

18:30 – 19:30    Večeře

20:00 – 21:00    Meeting – Kopání na branku – Martin Kafka

22:00                   Večerka

 

  1. 7. Sobota

Kategorie U16   Julian Lacrambe – pohyb hráčů ve hře

Kategorie U18   Karel Ševčík – hra v prostoru/ s prostorem

Kategorie U23   Albert Froněk – přihrávka/ příjem míče

Ateliér 1             Efektivní hra 2/3. řady –Jan Macháček

Ateliér 2             Kopací technika a kopy na branku – Jacques Fick

Ateliér 3             Zastavení soupeře/ skládka – Karel Berounský

Ateliér 4             Hra ragby 7s – Karel Berounský Junior

Ateliér 6             Hra 1. řady – Pavel Šťastný

08:00 – 08:30    Snídaně

09:00 – 10:30    9. Trénink – U16/ U18/ U23

10:30 – 12:00    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

12:00 – 1400       Oběd

16:00 – 17:00    10. Trénink – U16/ U18/ U23

17:30 – 18:00    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

18:30 – 19:30    Večeře

22:00                   Večerka

 

  1. 7. Neděle

Ateliér 1             Seminář – Efektivní hra 2/ 3. řady – Jan Macháček

Ateliér 3             Seminář – Zastavení soupeře/ skládka – Karel Berounský

Ateliér 6             Seminář – Hra 1. řady – Pavel Šťastný

08:00 – 08:30    Snídaně

09:00 – 10:30    ATELIÉR – Tréninky individuálních dovedností

11:00 – 12:00    Oběd

12:00                   Ukončení kempu

13:20 – 15:39    Olomouc  – Praha