Program Letního kempu – Dolní Morava

Program Letního kempu – Dolní Morava

Sobota 6. 7. 2019

06:45 – 07:10    Praha – Sraz na Hlavním nádraží

07:24                   Odjezd na kemp

                            Praha – Hanušovice – EX 123 Fatra

09:31                   Zábřeh na Moravě – Hanušovice – Sp 1705

10:10                   Hanušovice

10:20 – 11:00    Odjezd na Dolní Moravu

12:00 – 14:00    Ubytování, Sraz účastníků

13:00                   Oběd

14:00 – 15:00    Rozdělení sportovního materiálu

16:00                   Úvodní Meeting/ rozdělení do družstev 

17:00                   Večeře U8/ U10

17:30                   Večeře U12/ U14

18:00 – 19:00    Sportovní hry v areálu – U8/ U10

18:00 – 19:00    Sportovní hry v areálu – U12/ U14 

19:00                   2. Večeře – U8/ U10

19:30                   2. Večeře – U12/ U14

22:00                   U8/ U10 – Klid na pokojích

23:00                   U12/ U14 – Klid na pokojích

­­­­­­­­­

 

Neděle 7. 7. 2019

Kategorie U8     Yves Perrot

Kategorie U10   Karel Ševčík

Kategorie U12   Karel Berounský

Kategorie U14   Jan Macháček

08:00                   Snídaně U8/ U10

08:30                   Snídaně U12/ U14

09:30 – 10:30    1. Trénink – U8/ U10

10:30 – 12:00    1. Trénink – U12/ U14 

12:00                   Oběd U8/ U10

12:30                   Oběd U12/ U14

13:00 – 15:00    Klid na pokojích

15:30 – 16:30    2. Trénink – U8/ U10

16:30 – 18:00    2. Trénink – U12/ U14

17:30                   Večeře U8/ U10

18:00                   Večeře U12/ U14

18:30 – 19:30    Meeting – Spodní klubovna

20:00                   2. Večeře – U8/ U10

20:30                   2. Večeře – U12/ U14

22:00                   U8/ U10 – Klid na pokojích

23:00                   U12/ U14 – Klid na pokojích­­­­­­­­­­­­­­­­

 

Pondělí 8. 7. 2019

Kategorie U8     Jan Macháček

Kategorie U10   Yves Perrot

Kategorie U12   Karel Ševčík

Kategorie U14   Karel Berounský

08:00                   Snídaně U8/ U10

08:30                   Snídaně U12/ U14

09:30 – 10:30    3. Trénink – U8/ U10

10:30 – 12:00    3. trénink – U12/ U14

12:00                   Oběd U8/ U10

12:30                   Oběd U12/ U14

13:00 – 15:00    Klid na pokojích

15:30 – 16:30    4. Trénink – U8/ U10

16:30 – 18:00    4. Trénink – U12/ U14 

17:30                   Večeře U8/ U10

18:00                   Večeře U12/ U14

18:30 – 19:30    Meeting – Spodní klubovna

20:00                   2. Večeře – U8/ U10

20:30                   2. Večeře – U12/ U14

22:00                   U8/ U10 – Klid na pokojích

23:00                   U12/ U14 – Klid na pokojích­­­­­­­­­­­­­­­­ 

 

Úterý 9. 7. 2019 – Volnější den

Kategorie U8     Asistent – Albert Froněk

Kategorie U10   Asistent – David Bureš

Kategorie U12   Asistent – Dan Rygl

Kategorie U14   Asistent  – Vojtěch Vomáčka

08:00                   Snídaně U8/ U10

08:30                   Snídaně U12/ U14

09:30 – 16:00    Stezka v oblacích – Cyklovýlet

17:00                   Večeře U8/ U10

17:30                   Večeře U12/ U14

18:00 – 19:00    Meeting – Spodní klubovna

20:00                   2. Večeře – U8/ U10

20:30                   2. Večeře – U12/ U14

22:00                   U8/ U10 – Klid na pokojích

23:00                   U12/ U14 – Klid na pokojích­­­­­­­­­­­­­­­­

 

Středa 10. 7. 2019

Kategorie U8     Karel Berounský

Kategorie U10   Jan Macháček

Kategorie U12   Yves Perrot

Kategorie U14   Karel Ševčík

08:00                   Snídaně U8/ U10

08:30                   Snídaně U12/ U14

09:30 – 10:30    5. Trénink – U8/ U10

10:30 – 12:00    5. Trénink – U12/ U14

12:00                   Oběd U8/ U10

12:30                   Oběd U12/ U14

13:00 – 15:00    Klid na pokojích

15:30 – 16:30    6. Trénink – U8/ U10

16:30 – 18:00    6. Trénink – U12/ U14 

17:30                   Večeře U8/ U10

18:00                   Večeře U12/ U14

18:30 – 19:30    Meeting – Spodní klubovna

20:00                   2. Večeře – U8/ U10

20:30                   2. Večeře – U12/ U14

22:00                   U8/ U10 – Klid na pokojích

23:00                   U12/ U14 – Klid na pokojích­­­­­­­­­­­­­­­­

 

Čtvrtek 11. 7. 2019 – Volnější den

Kategorie U8     Asistent – Albert Froněk

Kategorie U10   Asistent – David Bureš

Kategorie U12   Asistent – Dan Rygl

Kategorie U14   Asistent  – Vojtěch Vomáčka

08:00                   Snídaně U8/ U10

08:30                   Snídaně U12/ U14

09:30 – 16:00    Koupaliště Králíky – Bobová dráha 

17:00                   Večeře U8/ U10

17:30                   Večeře U12/ U14

18:00 – 19:00    Meeting – Spodní klubovna

20:00                   2. Večeře – U8/ U10

20:30                   2. Večeře – U12/ U14

22:00                   U8/ U10 – Klid na pokojích

23:00                   U12/ U14 – Klid na pokojích­­­­­­­­­­­­­­­­

 

Pátek 12. 7. 2019

Kategorie U8     Karel Ševčík

Kategorie U10   Karel Berounský

Kategorie U12   Jan Macháček

Kategorie U14   Yves Perrot

08:00                   Snídaně U8/ U10

08:30                   Snídaně U12/ U14

09:30 – 10:30    7. Trénink – U8/ U10

10:30 – 12:00    7. Trénink – U12/ U14

12:00                   Oběd U8/ U10

12:30                   Oběd U12/ U14

13:00 – 15:00    Klid na pokojích

15:30 – 16:30    8. Trénink – U8/ U10

16:30 – 18:00    8. Trénink – U12/ U14 

17:30                   Večeře U8/ U10

18:00                   Večeře U12/ U14

18:30 – 19:30    Meeting – Spodní klubovna

20:00                   2. Večeře – U8/ U10

20:30                    2. Večeře – U12/ U14

22:00                   U8/ U10 – Klid na pokojích

23:00                   U12/ U14 – Klid na pokojích­­­­­­­­­­­­­­­­

 

Sobota 13. 7. 2019

08:00                   Snídaně U8/ U10

08:30                   Snídaně U12/ U14

09:00 – 10:00    Úklid pokojů a chatek

10:00 – 11:00    Sportovní aktivity 

11:30                   Oběd U8/ U10

12:00                   Oběd U12/ U14

13:00                   Ukončení kempu/ Odjezd do Hanušovic

14:00 – 16:36    Odjezd vlakem

14:00                   Hanušovice – Sp 1706

14:43                   Zábřeh na Moravě – EX 126 Bečva/ přestup

16:39                   Praha